Sklepy plastyczne w Lubinie

Nieważne czy wolisz malarstwo, rysunek, grafikę czy wyklejanki – każdy z nas ma takie przybory, bez których nawet nie zacznie pracy. Ołówki, kredki, pędzle, farby… Warto znać miejsce, w którym bez problemu możesz dostać wszystkie potrzebne artykuły. Miejsce, w którym pasuje ci i asortyment sklepu, i jego obsługa, i ceny.

Piórnik zwijany z czarnej bawełny!

W sklepach plastycznych często możesz też po prostu zapytać ekspedientów o radę. Zazwyczaj sami korzystają ze swoich produktów, więc mogą nam doradzić lub polecić zamienniki, jeśli sklep akurat nie będzie miał na stanie tego, czego potrzebujemy. Dodatkowo na miejscu możemy sprawdzić rzeczy, które zamierzamy kupić – czy pasuje nam faktura papieru, czy kolor kredki jest taki, jakiego potrzebujemy… To zdecydowanie zmniejszy szanse, że kupimy „kota w worku!”

Sklepy plastyczne w Lubinie – udało nam się znaleźć dwa:

1.Da Vinci Mariola Jankowska

ul. Kolejowa 1
59-300 Lubin
kontakt: 532 301 323

2.Pasja

aleja Niepodległości 13
59-300 Lubin
kontakt: 76 745 79 77

Istnieje szansa, że żaden z tych sklepów nie będzie akurat miał na stanie naszych artykułów. Warto wtedy albo zapytać ekspedientów, kiedy można się spodziewać dostawy, albo sprawdzić ich dostępność w internecie.

Szkicownik na spirali A4 – specjalny do ołówka i cienkopisu!

Dobrze jest wtedy porównać ceny i policzyć, gdzie najbardziej opłaca się nam kupować. Wiadomo, artykuły artystyczne nie należą do najtańszych, warto więc się orientować, który sklep akurat ma promocję. Czasem zdarza się też, że niektóre z nich oferują zniżki dla studentów lub uczniów szkół artystycznych – może to niewiele, ale zawsze coś!

Przy okazji, zobacz:

Kurs rysunku online – za darmo 25 lekcji!
Lekcje digital painting online – 8 lekcji.
8 lekcji malarstwa online.