Top 10 projektantów wnętrz na IG wg nas!

Top 10 projektantów wnętrz na Instagrama.

To, w jakim otoczeniu przebywasz, ma ogromny wpływ na Twoje samopoczucie. Ponadto zaprojektowanie swojego wnętrza (domu, pokoju etc.), to idealna metoda na wyrażenie siebie i tworzenie wokół siebie przyjemnych przestrzeni. W taki projekt można włożyć całe swoje serce i pokazać w nim wszystkie swoje pasje!

Lista projektantów wnętrz, których warto obserwować

Nie da się ukryć, że ostatnio najpopularniejszy jest minimalistyczny wystrój wnętrz. A jednak nie wszystkie pomieszczenia muszą być czarno-białe. Na poniższej liście chcielibyśmy Wam pokazać nie tylko miłośników delikatnych, eleganckich wnętrz, ale również twórców odważnych, kolorowych projektów!

Oczywiście poniższa lista jest subiektywna, a kolejność przypadkowa.

1. Jonathan Adler

Ten projektant zdecydowanie nie tworzy nudnych, spokojnych wnętrz! Bawi się kolorami, wzorami i dodatkami. Właśnie dlatego zaprojektowane przez niego wnętrza zyskują unikatowy charakter i nastrój. Zawsze znajdzie się jakiś drobiazg, który Cię zaskoczy. Jego wnętrza emanują swoistym luksusem, ponieważ pojawiają złotych akcentów i świetnemu doborowi kolorystyki.

2. White living, Anette

Powiedzenie, że Anette uwielbia kolor biały, nie będzie niczym odkrywczym, ponieważ cały jej profil na Instagramie jest utrzymany w odcieniach bieli. W swoich projektach skupia się przede wszystkim na wykończeniu – wstawia dużo zdjęć ozdób i detali, dzięki czemu mamy pogląd na każdy mały aspekt jej wnętrz.

3. Nick Olsen

Temu projektantowi z pewnością nie można odmówić odwagi, ponieważ bazuje na zestawieniu ze sobą kolorów i wzorów, o którym mało kto by pomyślał. Mimo tego we wnętrzach nie panuje chaos, przeważa raczej poczucie luksusu.

4. Nina Holst

Zwyciężczyni Interior Blog of the Year 2013/2016. Ma wręcz nieskończoną wyobraźnię! Jej wnętrza są zawsze jasne, utrzymane w bielach i beżach, przez co są przyjemne dla oczu i idealne, by spędzić w nich spokojny, relaksujący wieczór.

5. Justina Blakeney

Uwielbia kolory, roślinność i geometryczne wzory, a najbardziej z tego wszystkiego lubi mieszać je wszystkie razem! Jest pełną energii, rodzinną, wiecznie uśmiechniętą osobą i właśnie to chce przekazać w swoich projektach. Dzięki temu od jej projektów bije optymizm i dobra energia.
Przez to jej wnętrza są rzeczywiście „jej”.

6. Ryan Korban

Ryan tworzy unikatowe wnętrza, które są połączeniem luksusu, miejskiego stylu i „staromodnego romansu”. W swoich projektach często wykorzystuje kamień, a zwłaszcza marmur, przez co nadaje im pewnej surowości. Upodobał sobie jasne barwy, ale nie boi się ich łączyć z ciemnymi dodatkami!

7. Mark D. Sikes

Ten projektant naprawdę lubi niebieski i biały! W jego projektach możemy zobaczyć inspiracje z całego świata, jednak przez dobór kolorów na widok jego projektów na myśl przychodzi „Grecja”. Lubi łączyć to, co klasyczne i tradycyjne z tym, co nowoczesne, przez co jego wnętrza mają charakterystyczny dla niego nastrój.

8. Grand K. Gibson

Grand w projektach odwołuje się do swoich doświadczeń z podróży oraz z pracy z klientem. Tworzy eleganckie i klasyczne wnętrza. Widać, że kieruje się hasłem: dom ma być przede wszystkim funkcjonalny, ale i estetyczny!

9. Emily Handerson

Emily silnie sprzeciwia się „katalogowym wnętrzom”, bo uważa, że każde pomieszczenie powinno oddawać charakter osoby, która w nim przebywa. Często do swoich projektów dodaje akcenty antyczne lub w stylu vintage. Lubi również wplatać przedmioty niosące ze sobą uczucia i sentyment w taki sposób, aby pomieszczenie miało swoją duszę i własny charakter.

10. Jene Ledger

Styl Jene jest przede wszystkim estetyczny. Stara się jak najlepiej połączyć architektoniczne elementy, ich charakter, teksturę, barwę z dodatkami i meblami tak, aby osiągnąć poczucie harmonii we wnętrzu. Uwielbia pracę z fotografami i klientami, ponieważ to właśnie oni najczęściej ja inspirują!

To już wszyscy! Jacy są twoi ulubieni architekci wnętrz?