Kurs malarstwa w Zabrzu.

Kurs malarstwa w Zabrzu

Przez spojrzenie na cudze malarstwo, łatwo sprawdzić jego pojmowanie kompozycji, oddziaływania kolorów czy ogółem perspektywy/anatomii. Nic więc dziwnego, że coraz częściej na egzaminach do szkół artystycznych pojawia się właśnie malarstwo – nawet jeśli sam kierunek nie jest z nim związany.

Teczka na ASP – zobacz przykładowe 2 teki!

Jeżeli nigdy wcześniej nie trzymałeś pędzla w dłoni, a chcesz zdawać właśnie taki egzamin, dobrze byłoby znaleźć miejsce, które pomoże ci się przygotować. Każda pracownia jest inna, ma inne podejście do ucznia i wyjątkowy dla siebie klimat.

Jest szansa, że pracownia, w której uczęszczamy na kurs malarstwa, ma także kurs rysunku. Jeśli jest taka możliwość, warto z niej skorzystać. Wspomaganie się nauką rysunku w trakcie nauki malarstwa daje świetne efekty, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynamy tworzyć!

Kurs malarstwa w Zabrzu:

Klub „Pastel”

ul. Sobieskiego 4b
Zabrze
kontakt: 032 271 25 09

Jeżeli nie znalazłeś żadnej pracowni, która ci odpowiada, możesz spróbować przygotowywać się na własną rękę. Oczywiście będzie to trudniejsze i trochę mniej efektywne niż kurs w pracowni malarskiej.

Kiedy uczysz się samemu, nie zawsze będziesz w stanie zobaczyć swoje błędy. Natomiast prowadzący od razu może nam je pokazać i pomóc w poprawieniu ich. Zdarza się także, że niektóre pracownie mają na miejscu wszystkie potrzebne przybory (w cenie!). Dzięki temu samego początku możesz się skupić na swojej technice, nie martwiąc się o brak farb czy pędzli.

Przy okazji, zobacz:

Kurs rysunku online – 25 lekcji.
Lekcje digital painting online – 8 lekcji.
8 lekcji malarstwa online.