O blogu – nauka rysunku

Cześć, nazywam się Mateusz.

Jestem rysownikiem, ilustratorem, projektantem, marketingowcem, nauczycielem, jara mnie nauka rysunku i „bloguję” tutaj od 2018  – krótko mówiąc robię wszystko, czego wymaga prowadzenie firmy związanej z branżą kreatywną. Kiedyś studiowałem architekturę, ale zrezygnowałem ze studiów, aby poświęcić się ilustracji, designowi i budowaniu marki, firmy z ekipą znajomych. Rozwijaniu się poświęciłem nie tylko godziny, miesiące, ale i lata robienia czegoś po godzinach. Teraz jest to zarówno moja pasja, jak i styl życia, bo pracuję 12 godzin dziennie rysując, ucząc rysowania i prowadząc firmę. Postaram się przedstawić między innymi, jak rozwija się w moim przypadku projektowanie, rysowanie, ołówek i kawa, litry kawy…

sztalugi rysunek kresl

DLACZEGO WARTO CZYTAĆ TEN BLOG? Nauka rysunku!

Ten blog jest dla Ciebie, jeśli kiedykolwiek zadawałeś sobie pytania:

Odpowiemy również na praktyczne pytania dotyczące warsztatu rysownika:

sztalugi rysunek kresl

Kurs rysunku online – jest głównym tworem bloga

Od grudnia publikowałem 25 lekcji rysunku online, tak by przygotować się w domu, w miarę do egzaminów wstępnych. Wszystko po to by czasem nie jeździć 150km do szkoły rysunku, co oczywiście jest dobre i powinieneś, ale dajemy to tym, którzy nie mają tej możliwości uczenia się rysunku stacjonarnie.

DLACZEGO CHCĘ TO ZROBIĆ?

Razem ze znajomymi, którzy również będą udzielać się na blogu – projektantami, architektami, artystami, uczniami – chciałbym odpowiedzieć na wspomniane wcześniej pytania ponieważ:

  • Mało kto otwarcie, w szkołach mówi po co jest rysunek;
  • Znam kilka osób, które chciałyby rysować, malować, ale się boją lub twierdzą, że już za późno, albo świetnie rysują, a nie zarabiają tym na życie;
  • Chcę podnosić poziom rysunku, projektowania, świadomości, by więcej rzeczy w Polsce było zwyczajnie ładne i przemyślane.

Blog zakładam głównie z myślą o uczniach, którzy się nad tym wszystkim zastanawiają. A ty? Czego potrzebujesz? Nad czym się zastanawiasz?

Jeżeli nie znalazłeś jeszcze odpowiedzi, na nurtujące Cię pytania, napisz do mnie (mateusz@kresl.pl), a wraz z całym zespołem postaramy się na nie odpowiedzieć.

Kończąc treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Serdecznie pozdrawiam 😛

Mateusz


We wszelkich sprawach związanych z blogiem możesz skontaktować się ze mną korzystając z formularza poniżej, lub pisząc na maila:

mateusz@kresl.pl