Sklepy plastyczne w Rzeszowie.

Sklep plastyczny w Rzeszowie

Większość artystów czy twórca ma swoje ulubione przybory, którymi woli pracować. Nieważne, czy chcesz malować, rysować, wyklejać, czy wszystko naraz – powinieneś znać chociaż jedno miejsce, w którym bez problemu możesz kupić swoje ulubione przybory. Sklep, w którym pasuje ci i asortyment, i jego obsługa, i ceny.

Piórnik zwijany z czarnej bawełny!

Oczywiście, jeśli żaden sklep w naszej okolicy nie ma na stanie naszej ulubionej konkretnej farby, bez której nie potrafimy żyć, zostaje nam jeszcze opcja kupna przez internet. Jednymi z takich sklepów jest np. storm24.pl lub loveart.pl.

Mimo to, sklepy stacjonarne mają wiele zalet. Oprócz porad od sprzedawców (którzy często sami są artystami i korzystają ze swoich produktów), możesz także sprawdzić, jak np. rysuje dana kredka albo zobaczyć, czy pasuje ci gramatura/faktura danego papieru czy podobrazia. Masz kontakt z tym, co chcesz kupić, przez co jest mniejsza szansa na kupienie „kota w worku”. A bądźmy szczerzy – artykuły plastyczne nie są najtańsze, dobrze jest oszczędzić sobie nietrafionych zakupów.

Sklep plastyczny w Rzeszowie:

1.Sklep dla plastyków „Matejko”

ul. Jagiellońska 12
35-025 Rzeszów
kontakt: 17 862 51 35

2.Misiek. Art. dla plastyków

ul. Hetmańska 26
35-045 Rzeszów
kontakt: 17 854 80 53

3.Arttom

ul. Adama Mickiewicza 7
35-064 Rzeszów
kontakt: 17 853 70 35

4.Synchronik

ul. Podwisłocze 2B/3
35-309 Rzeszów
kontakt: 17 857 20 21

Nie ma co się martwić, jeżeli akurat żaden sklep plastyczny w Rzeszowie nie ma na stanie tego, czego potrzebujemy. Czasem wystarczy zapytać sprzedawcę, kiedy spodziewają się dostawy albo czy jest możliwość zamówienia danego produktu.

Szkicownik na spirali A4 – specjalny do ołówka i cienkopisu!

Jeśli uda nam się znaleźć wolną chwilę, warto spróbować porównać ceny między niektórymi sklepami. Niestety bycie artystą nie jest najtańszym „hobby”, więc często przyda się nawet mała promocja! Różnica kilku-kilkunastu złotych będzie tym bardziej odczuwalna, jeśli kupujemy więcej niż jeden produkt. Zdarza się także, że niektóre sklepy plastyczne oferują zniżki na określone typy przyborów lub rzeczy, które zalegają im na magazynach. Warto obserwować ich witryny lub strony, żeby raz na jakiś czas zaoszczędzić na swoich ulubionych przyborach!

Przy okazji, zobacz:

Szkoły rysunku w Rzeszowie.
Lekcje digital painting online – 8 lekcji.
8 lekcji malarstwa online.