Szkoła rysunku w Bytomiu

Kurs rysunku w Bytomiu

Jeżeli wybierasz się na studia związane z architekturą czy na jeden z wielu kierunków ASP, powinieneś zastanowić się, jak możesz najlepiej przygotować się do egzaminów wstępnych. W końcu nie nauczysz się rysunku w kilka dni! Dla usystematyzowania swojej nauki i profesjonalnego wsparcia warto skorzystać ze szkoły rysunku.

Możliwe, że nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, ile takich szkół istnieje wokół ciebie. Większość osób, nawet jeśli o tym wie, i tak raczej wybiera szkołę, którą poleci mu znajomy. Z opinii bliskich oczywiście warto korzystać, ale mimo wszystko nie zaszkodzi zerknąć na resztę opcji (zawsze jest przecież szansa, że znajdzie się coś lepszego!). Niżej przedstawiamy listę, gdzie wypisana jest każda szkoła rysunku w Bytomiu:


Kurs rysunku online – KRO 


Szkoła rysunku w Bytomiu:

1. Strefa rysunku 

Strefa rysunku to szkoła mająca zajęcia w całym kraju, w tym także w Bytomiu. Zajęcia są prowadzone w małych grupach (max. 5 osób), aby nauczyciele mogli podejść indywidualnie do każdego ucznia.

najważniejsze informacje o zajęciach w Strefie rysunku w Bytomiu:

  • numer telefonu: 661 289 309
  • zajęcia odbywają się w różnych pracowniach

Cena: 95zł/ za jedną lekcję (ok. 380zł/ mc)


2. Młodzi Zdolni

W tej szkole zajęcia organizowane pod kątem egzaminów na architekturę zarówno na polskich uczelniach, jak i zagranicznych. Można zapisać się do grupy początkującej lub zaawansowanej. Co istotne – do grup można dołączać przez cały rok, nie tylko na początku roku szkolnego. 

najważniejsze informacje o zajęciach w Młodzi Zdolni w Bytomiu:

  • numer telefonu: 790 514 895
  • adres: ul. Wyszyńskiego 12

Cena: 359 zł/mc


3. Kryklok

W tej szkole równolegle działają ze sobą dwie pracownie – rysunku i malarstwa oraz ceramiki. Możesz więc w przerwie od stania przy sztaludze poćwiczyć sobie trochę wyobraźnię przestrzenną. Szkoła jest prowadzona jest Monikę Tobiańską-Proc oraz zaprzyjaźnionych artystów. Wyróżnikiem pracowni są olbrzymie okna, które doskonale doświetlają miejsce pracy artystycznej. 

najważniejsze informacje o zajęciach w Krykloku w Bytomiu:

  • numer telefonu: 507 523 777
  • adres: pl. Wolskiego 6/2a

Cena: 240zł / mc


4. MDK

Zajęcia w MDK kierowane są zarówno do pasjonatów sztuki, jak i do tych, którzy chcą rzeczowo przygotować się do egzaminów wstępnych. Młodzież może tutaj świetnie spędzić czas doskonaląc swój warsztat artystyczny.

najważniejsze informacje o zajęciach w MDK w Bytomiu:

  • numer telefonu: +32 281 25 08
  • ul. Powstańców Warszawskich 12

Na nasz wybór może wpłynąć naprawdę multum argumentów. Zaczynając od umiejscowienia pracowni (chyba każdy marzy o tym, by mieć szkołę tuż pod domem i nie nosić ciężkich tub przez pół miasta), poprzez opinie naszych znajomych czy internetu, a kończąc na cenniku danej szkoły rysunku.  Nie każda z nich będzie miała klimat, który będzie nam odpowiadał, więc warto zapytać czy możliwy jest „dzień próbny”, by sprawdzić, jak czujemy się w tym miejscu. Koniec końców mamy przecież zamiar spędzać tam dużą część naszego czasu wolnego.

Sprawdź kurs rysunku online i przeczytaj, co Ci pomoże rysować i od czego powinieneś zacząć naukę rysowania:

10 stron, które pomogą Ci w nauce rysunku! 

Kurs rysunku online – KRO 

Nauka rysowania dla początkujących.

Zajrzyj również na nasz kanał: https://www.youtube.com/c/Kreslkursrysunku/ – znajdziesz tam wiele ciekawych porad dla początkujących rysowników!