Szkoły rysunku w Tychach

Szkoła rysunku w Tychach

Kurs rysunku w Tychach

Jeżeli zastanawiasz się nad studiami typu architektura lub jeden z kierunków ASP, to zapewne chciałbyś podszkolić się z rysunku, by w miarę dobrze zdać egzaminy. W dzisiejszych czasach (mimo tego, że stają się coraz bardziej popularne i jest ich coraz więcej) mało kto wie o istnieniu szkół rysunku. Większość osób, nawet jeśli zaczyna przeszukiwać internet w poszukiwaniu wymarzonego kursu, i tak najczęściej wybiera ten, który poleci mu znajoma osoba. Rzecz jasna nie jest to błąd, ale pamiętam swoje własne szukanie szkoły rysunku i wiem, że opłaciło mi się drążenie i szukanie tej „najlepszej”. Obecnie duża część szkół określa procent zdawalności ich uczniów na ponad 90%, niektóre szkoły nawet podchodzą pod 100%. To zdecydowanie ułatwia nam wybór. Każda pracownia będzie miała inne podejście do kursantów, każdy nauczyciel będzie miał inny sposób na dany temat. Każda szkoła będzie skupiała się na innym aspekcie projektowania czy rysowania. Dlatego właśnie należy poszukać takiego kursu rysunku, który będzie nam idealnie pasował. Poniżej przedstawiamy szkoły rysunku w Tychach:


Kurs rysunku online – KRO 


Szkoła rysunku w Tychach:

1. Galeria Miriam

co może być lepszego od nauki rysunku w otoczeniu samych znanych nazwisk!

+48 728 227 552

pl. K. K. Baczyńskiego, Batorego 23


2. Kurs rysunku i malarstwa

kurs dla uczniów szkół gimnazjalnych/liceum przygotowujący do liceum plastycznego oraz studiów artystycznych na ASP oraz Architekturę Wnętrz, Krajobrazu, Urbanistykę

608483547

Cena: 30-50 zł


3. Kultura Piktura

kursy rysunku, malarstwa, grafiki warsztatowej i rzeźby dla kandydatów na studia oraz hobbystów

536 402 932

Cena: 40 zł/h


Przy wyborze powinniśmy kierować się zarówno opiniami, jak i ceną i możliwościami dojazdu do pracowni. Większość szkół pozwala przyjść „na próbę”, więc można skorzystać i sprawdzić czy klimat danego miejsca nam odpowiada. Warto też się zorientować, czy dana szkoła rysunku będzie w stanie przygotować nas do konkretnego egzaminu (w końcu nie można oczekiwać, że architekt przygotuje nas na egzamin z rzeźbiarstwa!). Ważne żebyśmy czuli się dobrze w pracowni i chętnie do niej wracali.

Przeczytaj jeszcze co Ci pomoże rysować i od czego zacząć naukę rysowania:

10 stron, które pomogą Ci w nauce rysunku! 

Kurs rysunku online – KRO 

Nauka rysowania dla początkujących.