Szkoły rysunku w Wałbrzychu

Szkoła rysunku w Wałbrzychu.

Kurs rysunku w  Wałbrzychu

Jeśli chcesz dostać się na studia artystyczne, ASP czy architekturę, to wiadomo, że będziesz chciał podszkolić swoje umiejętności do egzaminów.  Co dziwne, dużo osób nie ma pojęcia o tym, że istnieją szkoły rysunku, a ci, którzy już tę wiedzę posiadają, kierują się najpierw do tej poleconej przez znajomego. Oczywiście to dobrze, korzystanie z opinii znajomych jest jak najbardziej wskazane w tej kwestii, ale z doświadczenia wiem, że mimo wszystko warto poszukać w internecie, czy może któraś pracownia nie zainteresuje nas swoją ofertą. Aktualnie większość szkół rysunku chwali się świetną zdawalnością na poziomie powyżej 90%, ponadto prawie każda  ma w ofercie zajęcia przygotowawcze do egzaminów,  więc mamy automatycznie ułatwiony wybór.

Co prawda nie każda będzie miała klimat, nie w każdej będziemy czuli się jak w domu, nie każdy nauczyciel będzie potrafił nas zmotywować czy wprowadzić w temat projektowania – dlatego poniżej przedstawiamy listę szkół rysunku w Wałbrzychu,  co by ułatwić ci wybór:


Kurs rysunku online – KRO 


Szkoła rysunku w Wałbrzychu:

1. Lekcje rysunku i malarstwa

zajęcia mają na celu jak najlepiej przygotować kandydatów do egzaminów na uczelnie artystyczne.

605163339

ul. Różana 1/4

Cena: 240zł/ mc


2. Strefa rysunku

zajęcia są prowadzone w małych grupach (max. 5 osób) tak, aby nauczyciele mogli podejść indywidualnie do każdego ucznia.

661 289 309

Cena: 95zł/lekcja (ok. 380zł/ mc)


Trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników, wiadomo – opinie, cena, a już na pewno trzeba wziąć pod uwagę położenie danej szkoły (oczywistym jest, że nikt nie chce tłuc się autobusami przez całe miasto!). Warto też się zorientować, czy konkretny kurs rysunku będzie dla nas przydatny (czy jest stricte pod archi/asp), ale również warto sprawdzić, czy owa szkoła rysunku ma możliwości, by nas przygotować i nauczyć tego, czego potrzebujemy. Musimy pamiętać, że szkołę tworzą nauczyciele, którzy muszą poznać nas i naszą kreskę, zobaczyć na czym warto się skupić –  ważne, by się nie zniechęcać i znaleźć kogoś, kto nas dobrze pokieruje i zmotywuje!

Kurs rysunku online i przeczytaj jeszcze co Ci pomoże rysować i od czego zacząć naukę rysowania:

10 stron, które pomogą Ci w nauce rysunku! 

Kurs rysunku online – KRO 

Nauka rysowania dla początkujących.