Kurs malarstwa w Gdyni, przygotowanie na ASP w Gdańsku.

Kurs malarstwa w Gdyni

Jeśli dopiero „rozpoczynasz swoją przygodę” z malarstwem lub potrzebujesz przygotowania na egzaminy do szkół artystycznych, najlepszą opcją jest kurs malarstwa w Gdyni.

Dlatego dobrze jest znaleźć właśnie kurs, szkołę czy pracownię, w której ktoś poprowadzi nas i nauczy, jak poprawnie posługiwać się pędzlem, kolorem, kompozycją. Ponadto w pracowni będziemy w towarzystwie ludzi, którzy chcą tak samo jak my zdawać na uczelnie artystyczne. Dzięki temu możemy poznać osoby, które idą na te same egzaminy co my, a także mają takie same zainteresowania! Warto przejrzeć listę, którą poniżej podajemy, żeby łatwo móc porównać ceny, dojazd, czy nawet klimat, jaki panuje w danej pracowni.

A jeśli wybrana przez nas pracownia malarska ma także zajęcia z rysunku, tym lepiej dla nas! Jeśli dopiero zaczynamy się uczyć, rysunek i malarstwo powinny iść w parze. Będzie nam o wiele łatwiej ogarnąć niektóre tematy (np. perspektywę czy anatomię) rysunkowo, a dopiero potem powoli przenieść je do malarstwa.

Kurs malarstwa w Gdyni:

1. Edukreska®

ul. Kornela Ujejskiego 5a/3
81-405 Gdynia
kontakt: 531 506 400
Wszystkie materiały są w cenie kursu: farby, pędzle, kartki.

2. Pracownia Malarstwa i Grafiki

ul. Gniewska 21 / BOX 80
81-047 Gdynia
kontakt: 508 184 881

Jeśli kiedykolwiek przewinęła ci się wymówka pt. „nie mam gdzie malować”, to przyjście do pracowni całkowicie usuwa ten problem. Nie musisz się już martwić, czy farba poleci ci na wykładzinę czy zachlapiesz zlew, myjąc pędzle. Pracownie są na to przygotowane – możesz na spokojnie skupić się na swoim malarstwie!

Przy okazji, zobacz:

Kurs rysunku online – za darmo 25 lekcji!
Lekcje digital painting online – 8 lekcji.
8 lekcji malarstwa online.