Sklep plastyczny w Bielsko-Białej.

Sklep plastyczny w Bielsko-Białej

Sklepy plastyczne, czyli często po prostu raj dla większości artystów. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie: farby, kredki, papiery, lakiery… Możesz obejrzeć, sprawdzić prawie wszystko, co wpadnie ci w oko.

Szkicownik A4 na spirali do nauki rysunku! Robimy sami w pracowni! 🙂

Ponadto prawie zawsze pracownicy sklepów plastycznych będą potrafili nam szczerze doradzić w kwestii swojego asortymentu. Niektórzy z nich sami korzystają z artykułów plastycznych, więc będą mogli nam polecić zamienniki lub wyjaśnić różnicę między konkretnymi przyborami. Przyda nam się to w momencie, kiedy np. w danym sklepie nie dostaniemy ulubionej tubki farby, ale dalej będziemy chcieli kupić farby – bo obrazy same się nie namalują.

Sklep plastyczny w Bielsko-Białej:

Matejko

ul. Sukiennicza 8
43-300 Bielsko-Biała
kontakt: 609 220 114

Niestety, jest możliwe, że i ten jeden sklep plastyczny w Bielsko-Białej nie oferuje tego, czego szukamy. Wtedy zostaje nam jeszcze opcja zakupów w sklepach plastycznych online. Jeśli bardzo zależy nam na konkretnym produkcie/marce, to zamówienie ich może być najlepszym wyjściem. Czasem zdarza się po prostu, że niektórych przedmiotów nie dostaniemy stacjonarnie.

Niestety, tworzenie nie należy do tanich „rozrywek”. Często przyda się nawet mała promocja! Co jakiś czas niektóre sklepy plastyczne oferują zniżki na określone typy przyborów – np. na płótna, które akurat zalegają im na zapleczu. Cena mniejsza o kilka lub nawet kilkanaście złotych może nas poratować, kiedy mamy określony budżet. Warto obserwować ich strony!

Przy okazji, zobacz:

Kurs rysunku online – 25 lekcji.
Lekcje digital painting online – 8 lekcji.
8 lekcji malarstwa online.