Sklep plastyczny w Kaliszu.

Sklep plastyczny w Kaliszu

Jeśli jesteś artystą, pewnie uważasz sklepy plastyczne za najlepszy plac zabaw w okolicy. Można tam obejrzeć, sprawdzić, dotknąć (prawie) wszystkiego, co wpadnie nam w oko. Również można zapytać ekspedientów o radę, polecenie zamienników czy lepszego odpowiednika. Czasem sami korzystają ze swoich produktów. Na co dzień mają kontakt z artystami – wiedzą, co aktualnie jest najlepszą/najpopularniejszą opcją.

Szkicownik A4 na spirali do nauki rysunku! Robimy sami w pracowni! 🙂

Trudno znaleźć sklep, w którym przypasuje nam absolutnie wszystko: od asortymentu, przez ceny, aż po obsługę. Pewnie nie zawsze będziemy zadowoleni z cen – bo i nie da się ukryć, że artykuły plastyczne nie należą do najtańszych. Ale czasem lepiej wydać kilka złotych więcej, niż czekać na przesyłkę przez tygodnie, kiedy wyjątkowo potrzebujemy naszej ulubionej farby!

Zazwyczaj w każdym mieście znajdą się 2-3 sklepy plastyczne. Niestety udało nam się znaleźć tylko jeden sklep plastyczny w Kaliszu:

Plastyk: Sklep plastyczny w Kaliszu

ul. Nowy Świat 14
62-800 Kalisz
kontakt: 603 513 230

Możliwe, że nie znajdziemy w okolicy produktów, których potrzebujemy. W takim wypadku zostaje nam jeszcze opcja sklepów plastycznych online!

Wiadomo, dochodzi wtedy czas wysyłki (często również niezbyt taniej), ale zdarza się, że w przypadku niektórych produktów zakupy online to jedyne wyjście. Możliwe, że akurat przedmiot, który upatrzyliśmy, jest wyjątkowo niepopularny, albo mało kto zamawia go do Polski.

Często sklepy plastyczne oferują także czasowe promocje na konkretne typy produktów, więc warto obserwować ich strony! Bycie artystą nie jest zbyt tanie, więc przyda się nawet najmniejsza promocja.

Przy okazji, zobacz:

Kurs rysunku online – 25 lekcji.
Lekcje digital painting online – 8 lekcji.
8 lekcji malarstwa online.