Sklepy plastyczne w Inowrocławiu.

Sklep plastyczny w Inowrocławiu

Sklepy plastyczne to często raj na ziemi dla artysty (dopóki nie zobaczy cen). Można tam obejrzeć, sprawdzić, dotknąć (prawie) wszystko, co chcemy kupić – i zmniejszyć ryzyko, że kupimy „kota w worku”. Ponadto większość pracowników sklepów plastycznych rzeczywiście zna się na rzeczy, bo często sami korzystają ze swoich artykułów. Dzięki temu mogą nam szczerze doradzić, odpowiedzieć na pytania albo polecić zamienniki, jeśli nie dostaniemy tego, czego szukaliśmy.

Piórnik zwijany z czarnej bawełny!

Dlatego warto jest znaleźć sobie sklep plastyczny, który będzie nam najbardziej odpowiadać. Zarówno cenowo, jak i swoim asortymentem, obsługą, czy nawet umiejscowieniem (i ewentualnie dojazdem do niego).

Zazwyczaj w każdym mieście znajdują się co najmniej 2-3 sklepy, ale niestety udało nam się znaleźć tylko jeden sklep plastyczny w Inowrocławiu:

Sklep plastyczny w Inowrocławiu – Grafit

ul. Poznańska 223
88-100 Inowrocław
kontakt: 52 357 05 29

Oczywiście, jeśli żaden sklep w naszej okolicy nie ma na stanie naszej ulubionej konkretnej farby, bez której nie potrafimy żyć, zostaje nam jeszcze opcja kupna przez internet. Jednymi z takich sklepów jest np. storm24.pl lub loveart.pl.

Szkicownik na spirali A4 – specjalny do ołówka i cienkopisu!

Dobrze jest porównywać sobie ceny z kilku ze sklepów, nie tylko online. Niestety bycie artystą nie należy do najtańszych „hobby”, więc często przyda się nawet mała promocja! Różnica kilku-kilkunastu złotych na produkcie może być serio zauważalna, jeśli kupujemy więcej niż jedną rzecz. Do tego co jakiś czas niektóre sklepy plastyczne oferują zniżki na określone typy przyborów lub rzeczy, które zalegają na magazynach. Warto obserwować ich strony, witryny itd.!

Przy okazji, zobacz:

Kurs rysunku online – za darmo 25 lekcji!
Lekcje digital painting online – 8 lekcji.
8 lekcji malarstwa online.