Sklep plastyczny w Tychach.

Sklep plastyczny w Tychach

Każdy z nas ma takie przedmioty, z których korzysta na co dzień i ciężko byłoby mu z nich zrezygnować. Niezależnie od tego, czy wolimy malować, rysować, wycinać… Są przedmioty, bez których będziemy czuli się jak bez ręki – bo inne farby gorzej się rozprowadzają, bo inne cienkopisy się rozlewają, bo jakiś szkicownik ma zły papier, itd. itp.

Piórnik zwijany z czarnej bawełny!

Dlatego warto jest znać choćby jedno miejsce w okolicy, w którym na spokojnie zawsze dostaniemy swoje ulubione produkty. Miejsce, w którym będą pasowały zarówno ceny, asortyment, jak i obsługa.

Oczywiście, zawsze istnieje też opcja zamówienia swoich wymarzonych farb przez internet, a jednak sklepy plastyczne stacjonarne mają wiele zalet nad tymi online. Oprócz porad od sprzedawców (którzy często sami są artystami i korzystają ze swoich produktów), możesz także sprawdzić, jak np. rysuje się na konkretnym papierze albo zobaczyć, czy pasuje ci dany kolor kredki. Masz kontakt z tym, co chcesz kupić, przez co jest mniejsza szansa na dostanie „kota w worku”. A bądźmy szczerzy – artykuły plastyczne nie są najtańsze, dobrze jest oszczędzić sobie nietrafionych zakupów.

Szkicownik na spirali A4 – specjalny do ołówka i cienkopisu!

Sklep plastyczny w Tychach – udało nam się znaleźć dwa:

1. Inny Czas

ul. Lencewicza 46
43-100 Tychy

2. Art Shop For Artist’s

Bielska 80
43-100 Tychy
kontakt: 32 227 64 60

Jeżeli akurat te sklepy plastyczne w Tychach nie mają tego, czego szukamy, trzeba będzie szukać dalej. Czasem wystarczy zapytać sprzedawce, kiedy spodziewają się dostawy albo czy jest możliwość zamówienia towaru do sklepu.

Jeśli uda nam się znaleźć wolną chwilę, warto spróbować porównać ceny między niektórymi sklepami. Można też zorientować się, jak wyglądają ceny w internecie, jeśli nie mamy pojęcia, ile co powinno kosztować.

Niestety bycie artystą nie jest najtańszym „hobby”, więc często przyda się nawet mała promocja! Różnica kilku-kilkunastu złotych będzie tym bardziej odczuwalna, im większe zakupy robimy. Zdarza się także, że niektóre sklepy plastyczne oferują zniżki na określone typy przyborów lub rzeczy, które zalegają im na magazynach – np. na płótna o specyficznych wymiarach. Warto obserwować ich witryny lub strony, żeby raz na jakiś czas zaoszczędzić na swoich ulubionych przyborach!

Przy okazji, zobacz:

Kurs rysunku online – za darmo 25 lekcji!
Lekcje digital painting online – 8 lekcji.
8 lekcji malarstwa online.