Szkoły rysunku w Dąbrowie Górniczej

Szkoła rysunku w Dąbrowie Górniczej

Kurs rysunku w Dąbrowie Górniczej

Wybierając się na architekturę lub ASP, zapewne zastanawiasz się nad przygotowaniem do egzaminów z rysunku. Mało kto zdaje sobie sprawę z istnienia szkół rysunku, a jeśli już ktoś rzeczywiście ich szuka, to najpierw pyta znajomych. Wiadomo, nie ma w tym nic złego, aczkolwiek z własnego doświadczenia wiem, że warto szukać przeróżnych opcji. Obecnie niektóre szkoły rysunku szczycą się, że mają zdawalność oscylującą w granicach 90-100%, co trochę ułatwia wybór. Oczywistym jest, że w każdej będzie inny nastrój, otoczenie, inne podejście do tematu, każdy nauczyciel będzie trochę inaczej realizował program. Poniżej przedstawiamy listę szkół rysunku w Dąbrowie Górniczej:


Kurs rysunku online – KRO 


Szkoła rysunku w Dąbrowie Górniczej:

1. Pałac Kultury Zagłębia

zajęcia dla wszystkich pasjonatów rysunku i malarstwa

+48 327 338 798

ul. Kasprzaka 46

Cena: 40zł/mc


2. O!pa

zajęcia dla naszych najmłodszym artystów, rozwijające w nich kreatywność i chęć tworzenia.

504 820 333

ul. Ludowa 4

Cena: 80zł/mc


3. Draft School

kurs prowadzony dla osób z parciem na projektowanie, chcących nauczyć się rysunku architektonicznego w dobrym wydaniu projektowym

500497520

ul. Piastowska 7

Cena: 80 zł/180 min


Dokonując wyboru, musimy rozpatrzyć wszystkie okoliczności, zaczynając od opinii, przez cenę i wykształcenie czy umiejętności nauczycieli, kończąc na położeniu pracowni (a chyba każdy z nas chciałby mieć pracownię tuż pod domem!). Warto też się zorientować, czy konkretny kurs rysunku będzie dla nas dobry – czy program danej pracowni nam pasuje, czy też ewentualnie będzie można się dogadać z nauczycielem, jeśli będziemy potrzebowali innych materiałów. A na koniec trzeba pamiętać, że najlepsze wyniki da nam kurs rysunku, który będzie nas motywował do ciągłej poprawy i rozwoju. Właśnie takiego kursu rysunku powinniśmy poszukiwać.

Przeczytaj jeszcze co Ci pomoże rysować i od czego zacząć naukę rysowania:

10 stron, które pomogą Ci w nauce rysunku! 

Kurs rysunku online – KRO 

Nauka rysowania dla początkujących.