Szkoły rysunku w Rzeszowie

Szkoła rysunku w Rzeszowie

Kurs rysunku w Rzeszowie

Niezależnie od tego czy wybierasz się na ASP, czy na architekturę, egzamin z rysunku na pewno cię nie ominie. Jeśli chcesz zdać go na tyle dobrze, by wyróżnić się od konkurencji, to wręcz obowiązkowo powinieneś zapisać się do szkoły rysunku. Większość od razu pyta znajomych o polecenia, ale z doświadczenia wiemy, że nie powinno się na tym przestawać. Nie odrzucajmy idei starego, dobrego researchu. Wystarczy sprawdzić i porównać kilka ofert szkół rysunku w naszej okolicy, a może znajdziemy kurs, który przypadnie nam do gustu bardziej od reszty. W końcu każda szkoła będzie całkowicie inna, z innym klimatem i programem. Dlatego  przedstawiamy wam listę szkół rysunku w Rzeszowie:


Kurs rysunku online  KRO 


Szkoła rysunku w Rzeszowie:

1. Instytut Architektury

Uczniowie, oprócz pracowni rysunku, mogą jeszcze korzystać z pracowni multimedialnej.

Telefon: +48 501 026 914

Al. mjr Wacława Kopisto 8/398

Cena: 320zł/ mc


2. Graphis

Warto się przyjrzeć tej szkole, bo staje się ona coraz popularniejsza – aż 90% nowych uczniów to osoby z polecenia!

Telefon: 505 145 615

ul. Reformacka 4

Cena: 400zł/ mc


3. Łukasz Solecki Studio

Tutaj kwestia finansów nie jest tak ważna, liczy się przede wszystkim to, abyś nauczył się rysować. Dlatego płacisz za zajęcia tylko raz, a możesz chodzić do woli – nawet 6 razy w tygodniu!

Telefon: 662 616 083

ul. Jagiellońska 21

Cena: 300zł/ mc

4. Studia Start

Nowa szkoła rysunku w Rzeszowie.

Telefon: 690 142 334
ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 28D
Cena: 200zł/ mc


4. Strefa Rysunku

Zajęcia są prowadzone w małych grupach (max. 5 osób) tak, aby nauczyciele mogli podejść indywidualnie do każdego ucznia.

Telefon: 661 289 309

Cena: 95zł/lekcja (ok. 380zł/ mc)


Warto poświęcić chwilę, by zastanowić się, która z nich będzie dla nas najlepsza. Przed ostateczną decyzją powinniśmy zerknąć na opinie uczęszczających, cennik czy położenie pracowni. Należy też sprawdzić, czy na pewno wybrany kurs rysunku jest układany pod egzaminy, które zamierzamy zdawać. Niektóre pracownie skupiają się na np. tylko przygotowaniach kandydatów na Akademię Sztuk Pięknych lub tylko na architekturę. Część pracowni dodatkowo pozwala przyjść „na próbę” i na własne oczy zobaczyć, jak wyglądają ich zajęcia. Dzięki temu możemy poznać prowadzących i zwiedzić samą pracownię!

Kurs rysunku online i przeczytaj jeszcze co Ci pomoże rysować i od czego zacząć naukę rysowania:

10 stron, które pomogą Ci w nauce rysunku! 

Kurs rysunku online – KRO 

Nauka rysowania dla początkujących.