Szkoły rysunku w Elblągu

Szkoła rysunku w Elblągu

Kurs rysunku w  Elblągu  – wybierając się na studia artystyczne typu architektura czy jeden z kierunków ASP, na pewno rozważasz zajęcia przygotowawcze z rysunku, żeby przygotować się do egzaminów. Wiele osób jest w ogóle zdziwionych istnieniem szkół rysunku,a reszta osób, która zdaje sobie z tego sprawę, raczej szuka poleceń i opinii wśród znajomych. Oczywiście jest to wskazane, warto korzystać z czyjegoś doświadczenia, ale z tego co pamiętam z moich własnych poszukiwań kursów, warto szukać alternatyw. Aktualnie większość szkół szczyci się zdawalnością na poziomie powyżej 90%,  aczkolwiek trzeba pamiętać, że każda pracownia jest inna. W każdej będzie inna atmosfera i inne podejście do uczniów, każdy nauczyciel będzie trochę inaczej realizował tematy. Poniżej przedstawiamy listę szkół rysunku w Elblągu:


Kurs rysunku online – KRO 


Szkoła rysunku w Elblągu:

1. Edukreska®

Lekcje rysunku nie tylko dla przyszłych architektów, ale także dla wszystkich miłośników malarstwa i rysunku.

tel. 531 506 400

Cena: 250-400zł/mc


2. Strefa rysunku

Zajęcia z rysunku są prowadzone w małych grupach (max. 5 osób) tak, aby nauczyciele mogli podejść indywidualnie do każdego ucznia.

661 289 309

Cena: 95zł/ za jedną lekcję (ok. 380zł/ mc)


3. CSE Światowid

Zajęcia z rysunku przede wszystkim są skierowane dla najmłodszych artystów, ale młodzież i dorośli również znajdą tutaj coś dla siebie!

55 611 20 64

pl. Jagiellończyka 1

Cena: 90zł/ mc


4. MDK

lekcje z rysunku dla dzieci, mające pozwolić im swobodnie wyrażać się przez sztukę. Młodzież również może nauczyć się tutaj rysunku, malarstwa czy grafiki.

55 625 82 11

ul. Bema 37

Cena: 30zł/mc


Wybierając szkoły rysunku, musimy wziąć pod uwagę sporo rzeczy, począwszy od opinii, przez cenę i wykształcenie czy umiejętności nauczycieli, kończąc na położeniu pracowni (a wiadomo, że im bliżej domu, tym lepiej!). Warto też się zorientować, czy konkretny kurs rysunku będzie dla nas odpowiedni – czy tematy są przygotowywane stricte pod egzaminy, które chcemy przejść. A koniec końców trzeba pamiętać, że najlepsze wyniki da nam kurs, który będzie nas motywował do ciągłego doskonalenia naszego warsztatu. Właśnie takiego kursu rysunku powinniśmy poszukiwać.

Kurs rysunku online i przeczytaj jeszcze co Ci pomoże rysować i od czego zacząć naukę rysowania:

10 stron, które pomogą Ci w nauce rysunku! 

Kurs rysunku online – KRO 

Nauka rysowania dla początkujących.