Szkoły rysunku w Lublinie

Szkoła rysunku w Lublinie

Kurs rysunku w Lublinie

Jeśli interesujesz się sztuką lub architekturą, pewnie przeszło ci przez myśl studiowanie choćby jednego z wielu kierunków artystycznych. Więc wiesz pewnie, że żeby dostać się na takie studia, trzeba dobrze zdać egzaminy wstępne – a to wcale nie jest takie łatwe. Jeśli chcesz przygotować się najlepiej jak to możliwe, to wybranie szkoły rysunku, która cię nakieruje i poprowadzi, będzie kluczowe.

Większość od razu zapytałaby znajomych czy znają jakąkolwiek pracownię, czy którąś polecają. Wiadomo, warto zebrać opinie od bliskich,  jednak nie powinniśmy rezygnować z własnego researchu. Warto zerknąć na oferty pobliskich szkół, porównać je ze sobą i koniec końców wybrać tę, która będzie dla nas najlepsza. W końcu każdy kurs rysunku będzie skupiał się na innym jego aspekcie. Poniżej przedstawiamy wam listę szkół rysunku w Lublinie:


Kurs rysunku online  KRO 


Szkoła rysunku w Lublinie:

1. Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania

kurs rysunku architektonicznego przygotowujący do egzaminu na studia wyższe na kierunki: Architektura, Architektura i Urbanistyka.

Kontakt: poczta@artwyspa.com.pl

ul. Paganiniego 17

Cena: 190zł/mc


2. Lubelski Instytut Architektury i Sztuki

Zajęcia zarówno dla osób początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych.

Telefon: 501 026 914

ul. Przedwiośnie 2

Cena: 320zł/mc


3. Domin

Szkoła dla osób przygotowujących się do egzaminów (ASP, architektura) i dla hobbystów, posiadająca filie w całym kraju.

Telefon: 602 609 989

ul. Marii Curie – Skłodowskiej 2/6


4. Studio Rysunku Koletek

Celem zajęć jest przygotowanie kandydatów do zdawania egzaminów wstępnych na wszystkie uczelnie architektoniczne i artystyczne w całym kraju i za granicą. Przygotowują także młodzież do egzaminów do szkół plastycznych: gimnazjum i liceum.

605123551

ul. Zana 38


5. TPSPwL

Prowadzi działalność edukacyjną dla młodzieży i dorosłych w zakresie rysunku i malarstwa oraz przygotowuje na wyższe uczelnie artystyczne.

Telefon: 81 532 28 31

ul.Grodzka 34/36

Cena: 120zł/mc


6. Canaletto Art 

Tutaj uczniowie mogą wręcz przebierać w technikach rysunku i malarstwa, których chcą się nauczyć – każdy znajdzie coś dla siebie.

Telefon: 505 217 909

ul. Łukowska 47

Cena: 170 zł/mc


7. Strefa Rysunku 

Zajęcia są prowadzone w małych grupach (max. 5 osób), tak aby nauczyciele mogli podejść indywidualnie do każdego ucznia.

Telefon: 661 289 309

Cena: 95zł/lekcja (ok. 380zł/mc)


8. Politechnika Lubelska 

Profesjonalny, techniczny kurs przygotowujący na egzaminy na architekturę. Prowadzą go wykładowcy z Politechniki Świętokrzyskiej.

ul. Nadbystrzycka 40

Telefon: 501 593 948

Cena: ok. 320 zł/mc


9. Kotela 

Ten kurs na pewno cię przygotuje do egzaminów na polskich i zagranicznych uczelniach.

ul. Nadbystrzycka 53

Telefon: 603 335 603

Cena: 160-310 zł/mc

Warto poświęcić chwilę, by rzeczywiście sprawdzić, która z nich byłaby dla nas odpowiednia. To, co na pewno musimy wziąć pod uwagę, to przede wszystkim opinie uczniów, dojazd do pracowni czy ceny. Należy też się zorientować, czy wybrany kurs rysunku jest ułożony pod egzaminy, które będziemy zdawać. Ponadto niektóre szkoły rysunku pozwalają przyjść i samemu sprawdzić, jak wyglądają lekcje, co na pewno może nam pomóc w decyzji, jeśli będziemy się wahać przy wyborze!

Kurs rysunku online i przeczytaj jeszcze co Ci pomoże rysować i od czego zacząć naukę rysowania:

10 stron, które pomogą Ci w nauce rysunku! 

Kurs rysunku online – KRO 

Nauka rysowania dla początkujących.