Kurs malarstwa w Białymstoku, na ASP!

Kurs malarstwa w Białymstoku

Każda pracownia czy kurs malarstwa będzie uczyć trochę inaczej, w innej atmosferze i z innymi prowadzącymi. Jednak cel jest jeden – nauczenie swoich kursantów techniki, myślenia i zauważania swoich błędów. A przede wszystkim przygotowanie do egzaminów na uczelnie artystyczne. Omówisz zadania i tematy, które się na nich mogą pojawić, dzięki czemu będziesz mógł bez stresu do niego podejść!

Teczka na ASP – zobacz przykładowe 2 teki!

Kursy malarstwa oczywiście nie są tylko dla osób przygotowujących się do szkół czy uczelni. Jeśli zawsze marzyłeś o tym, by malować, a traktujesz to głównie jako hobby – jak najbardziej znajdą się i kursy dla ciebie. W dużej części pracowni są kursy dla hobbistów. Masz wtedy większą dowolność tematów czy stylistyki, bo nie ograniczają cię ani terminy, ani ocena uczelnianych komisji!

Kurs malarstwa w Białymstoku:

1. Karton Studio

aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 2/8
15-111 Białystok
kontakt: 881 210 738

2. Zaułek Sztuki

aleja Solidarności 9
15-751 Białystok
kontakt: 784 061 133

3. Atelier Klimowicz

ul. Warszawska
15-063 Białystok
kontakt: 605-565-858

Jest szansa, że żaden kurs malarstwa w Białymstoku nam nie podpasuje. W takim wypadku zawsze można przejrzeć strony tych kursów malarstwa, które są w pobliskich miejscowościach. A jeżeli nawet wtedy nie będziemy zachęceni do żadnej z ofert – można spróbować nauki na własną rękę, w domowym zaciszu. Ale wtedy trzeba pamiętać, że będzie to mniej efektywne niż nauka w pracowni pod okiem osoby prowadzącej.

Kiedy uczysz się samemu i po swojemu, ciężko od razu zauważyć własne błędy. A jeśli goni cię termin egzaminów, to raczej nie będziesz miał czasu, by odstawiać pracę na kilka dni – tylko po to, by zobaczyć, gdzie popełniasz błąd. Byłoby to marnowanie czasu, który mógłbyś spędzić na dopracowywaniu teczki.

Przy okazji, zobacz:

Kurs rysunku online – 25 lekcji.
Lekcje digital painting online – 8 lekcji.
8 lekcji malarstwa online.