Kurs malarstwa w Bielsko-Białej.

Kurs malarstwa w Bielsko-Białej

Kiedy spojrzysz na czyjeś malarstwo, łatwo możesz zauważyć to, jak pojmuje i miesza kolory, w jaki sposób przetwarza rzeczywistość. Nie jest to więc nic dziwnego, że coraz częściej na egzaminach do szkół artystycznych pojawia się właśnie malarstwo, nawet jeśli nikt się tego nie spodziewa po samym kierunku. Ten egzamin dobrze sprawdza potencjalnych chętnych.

Teczka na ASP – zobacz przykładowe 2 teki!

Warto poszukać kursu malarstwa w okolicy, zwłaszcza, jeżeli nigdy wcześniej nie malowałeś na dużych formatach (na egzaminach pojawia się najczęściej 50×70 lub 100×70!), a nie czujesz się jeszcze najpewniej z pędzlem w dłoni. W pracowni malarskiej nauczysz się podstaw nie tylko samej techniki, ale też myślenia, jakie zachodzi podczas tworzenia.

Jest też spora szansa, że poznasz tam osoby, które mają takie same pasje i cele, co ty! Praca i nauka wśród ludzi, którzy cię rozumieją, a czasem nawet idą na te same studia, daje sporego kopa motywacji i energii.

Kurs malarstwa w Bielsko-Białej:

Kreska

ul.Piastowska 7/4
43- 300 Bielsko Biała
kontakt: +48 728 738 374

Bielska Szkoła Wyższa – kurs rysunku i malarstwa

ul. Nadbrzeżna 12
43-300 Bielsko-Biała
kontakt: 506 293 717

Kiedy uczysz się samemu, nie zawsze będziesz w stanie zobaczyć swoje błędy. To jeden z powodów, dla których nauka w pracowni malarskiej idzie sprawniej – osoba prowadząca zajęcia na bieżąco może pokazywać nam nasze błędy, jednocześnie radząc, jak się ich pozbyć.

Zdarza się także, że niektóre pracownie mają w ofercie również kurs rysunku. Jeśli mamy taką możliwość, dobrze jest z niego skorzystać – nauka malarstwa wspomagana rysunkiem idzie o wiele szybciej. Niektóre tematy łatwiej będzie też przerobić właśnie rysunkowo, np. perspektywę czy podstawy anatomii.

Zainteresował cię kurs malarstwa w Bielsko-Białej? Przy okazji zobacz:

Kurs rysunku online – 25 lekcji.
Lekcje digital painting online – 8 lekcji.
8 lekcji malarstwa online.