Kurs malarstwa w Gliwicach na ASP.

Kurs malarstwa w Gliwicach

Jeśli zamierzasz zdawać egzamin z malarstwa, dobrze jest przyjść na niego dobrze przygotowanym. Poziom umiejętności kandydatów na egzaminy artystyczne jest zazwyczaj bardzo wysoki, więc jeżeli chcesz dostać się na swoje wymarzone studia – warto znaleźć miejsce, które ci w tym pomoże.

Teczka na ASP – zobacz przykładowe 2 teki!

Każda pracownia czy kurs malarstwa będzie uczył w trochę inny sposób, w innym klimacie i z innymi prowadzącymi. Jednak cel jest jeden – nauczenie techniki, myślenia i zauważania swoich błędów. A przede wszystkim przygotowanie do egzaminu: przerobisz zadania i tematy, które się na nim pojawią, dzięki czemu będziesz mógł bez stresu do niego podejść!

Kurs malarstwa w Gliwicach:

1. Rysunek Studio

ul. Jana Pawła II 17/7
kontakt: 784 039 457

2. Uffo

ul. Zwycięstwa 36
44-100 Gliwice
kontakt: 603 669 401

3. Hi Art

ul. Franciszkańska 5
44-100 Gliwice
kontakt: 518 460 179

Jeśli żadna z podanych pracowni nam nie pasuje, zawsze można przejrzeć strony tych, które są w pobliskich miejscowościach. A jeżeli nawet wtedy nie będziemy zachęceni do żadnej z ofert – można spróbować nauki na własną rękę, w domowym zaciszu. Jednak trzeba pamiętać, że będzie to mniej efektywne.

Kiedy uczysz się samemu, ciężko zauważyć własne błędy, zwłaszcza w trakcie tworzenia. A jeśli goni cię termin egzaminów, to raczej nie będziesz miał czasu, by odstawiać pracę na kilka dni – tylko po to, by zobaczyć, gdzie popełniasz błąd.

Ponadto w pracowni możesz poznać pełno osób, które podzielają twoje zainteresowania, a może nawet idą na te same egzaminy, co ty! Praca w przyjemnym i przyjaznym środowisku, wśród ludzi o podobnych pasjach, daje sporego kopa motywacji.

Zainteresował cię kurs malarstwa w Gliwicach? Przy okazji zobacz:

Kurs rysunku online – 25 lekcji.
Lekcje digital painting online – 8 lekcji.
8 lekcji malarstwa online.