Kurs malarstwa w Kamiennej Górze

Jeśli zastanawiasz się nad kierunkiem studiów, który wymaga od ciebie zdania egzaminu z malarstwa, dobrze byłoby znaleźć szkołę czy pracownię, która pomoże się przygotować. Tym bardziej, że aktualnie coraz więcej uczelni artystycznych na egzaminach ma część z malarstwa – nawet niezależnie od tego, jak bardzo dany profil/kierunek ma z tym do czynienia.

Teczka na ASP – zobacz przykładowe 2 teki!

Dlatego przejrzyjcie podane poniżej kursy malarstwa, sprawdźcie strony pracowni, porównajcie dojazd czy ceny. Wybierzcie ten, który najbardziej wam odpowiada i ukierunkowaniem, i samym klimatem – bo każda pracownia malarska będzie inna, będzie miała inną atmosferę, a prowadzący będą inaczej podchodzić do swoich uczniów!

Pracownia artystyczna Wilk – Kurs malarstwa i rysunku w Kamiennej Górze

ul. Papieża Jana Pawła 11 a
58-400 Kamienna Góra
kontakt: 509 477 735

Niektórzy decydują się na przygotowywanie się na własną rękę, ale trzeba pamiętać, że to nie będzie do końca to samo. Każda pracownia ma swój wyjątkowy klimat, a samo przebywanie i malowanie w towarzystwie ludzi, którzy mają takie same zainteresowania, jest ogromną motywacją.

Także na kursie jest nauczyciel/prowadzący (czasem nawet kilku), który może nam w każdym momencie doradzić, pokazać błędy. A nie każdy błąd potrafimy sami zobaczyć, zwłaszcza na początku. I choćby dlatego nauka na kursie malarstwa jest bardziej efektywna.

Zainteresował cię kurs malarstwa w Kamiennej Górze? Przy okazji, zobacz:

Kurs rysunku online – 25 lekcji.
Lekcje digital painting online – 8 lekcji.
8 lekcji malarstwa online.