Kurs malarstwa w Oświęcimiu.

Kurs malarstwa w Oświęcimiu

Malarstwo staje się coraz bardziej popularne na egzaminach wstępnych na uczelnie artystyczne. Uczy nas nie tylko techniki, ale i pojmowania koloru, fakturowości przedmiotów i ogólnej kompozycji. Uczelnie chcą przez to sprawdzić nie tylko technikę (chociaż to też ważne!), ale głównie myślenie i wyczucie w trakcie tworzenia. Jeśli więc wybierasz się na kierunek, który wymaga od ciebie malarskich umiejętności, prędzej czy później musisz zacząć ćwiczyć. A chyba najlepszą (i najbardziej efektywną) opcją jest kurs malarstwa.

Teczka na ASP – zobacz przykładowe 2 teki!

Kursy malarstwa prowadzą zazwyczaj wykształcone, doświadczone osoby. Dzięki ich korektom i radom, na bieżąco możemy usuwać swoje złe nawyki i błędy. Nauczyciele w pracowniach czy szkołach artystycznych uczą także nie samej techniki, ale tego, jak najlepiej przygotować się na konkretne egzaminy. Pomagają odnaleźć swój styl i tematykę, w której najlepiej się czujemy.

Dlatego dobrze jest szukać kursów, które odpowiadają nam nie tylko w kwestii ceny czy dojazdów, ale i samego klimatu pracowni i prowadzących. Skoro już mamy spędzać tam większość swojego wolnego czasu, dobrze by było, gdybyśmy czuli się tam swobodnie.

Udało nam się znaleźć tylko jeden kurs malarstwa w Oświęcimiu:

1. Zalubowski

ul. Rynek Główny 9
32- 600 Oświęcim
kontakt: 502 027 408

Wybranie się do pracowni malarskiej zdecydowanie może odjąć nam część stresu, kiedy goni nas terminarz egzaminów. Poznasz tam osoby (innych kursantów), które zamierzają zdawać te same egzaminy i mają takie same zainteresowania co ty. A jeśli kiedykolwiek miałeś problem pt. „Nie mam gdzie malować”, to taka pracownia malarska całkowicie usuwa ten problem. Nie musisz się już martwić czy ta czerwona farba przypadkiem trafi w twój nowy dywan, albo czy sztaluga zmieści ci się w drzwiach – pracownie malarskie są do tego przygotowane.

Zainteresował cię kurs malarstwa w Oświęcimiu? Przy okazji, zobacz:

Kurs rysunku online – 25 lekcji.
Lekcje digital painting online – 8 lekcji.
8 lekcji malarstwa online.