Kurs malarstwa na asp w Katowicach.

Kurs malarstwa w Katowicach

Uczelnie artystyczne coraz częściej wymagają na egzaminach umiejętności malarskich – i to niezależnie od tego, jak bardzo kierunek jest związany z samym malowaniem. Wszystko przez to, że malarstwo uczy nas nie tylko techniki, ale i rozumienia koloru, oddziaływania przedmiotów między sobą i kompozycji. Uczelnie chcą przez to sprawdzić nie do końca naszą technikę (chociaż to też ważne!), ale głównie myślenie i wyczucie w trakcie tworzenia.

Teczka na ASP – zobacz przykładowe 2 teki!

Jeśli więc wybrałeś kierunek, który wymaga od ciebie malarskich umiejętności, prędzej czy później musisz zacząć ćwiczyć. A chyba najlepszą (i najbardziej efektywną) opcją jest kurs malarstwa.

Dzięki korektom i radom od prowadzących, na bieżąco możemy usuwać wszystkie nasze złe nawyki i błędy. Nauczyciele w pracowniach czy szkołach artystycznych uczą także nie samej techniki, ale tego, jak najlepiej przygotować się na konkretne egzaminy. Zaczynając od tego, jak sprostać wymaganiom komisji przy egzaminach praktycznych, a kończąc na pomocy przy kompletowaniu prac do teczek.

Kursy malarskie w Katowicach:

1. Kursy Artystyczne – kurs rysunku i malarstwa

ul. Dworcowa 13
40-000 Katowice
kontakt: 518 177 419

2. Formart

ul. Warzywna 34
40-545 Katowice
kontakt: 501 412 942

3. Pracownia Uffo

ul. Dworcowa 13
Katowice
kontakt: 607 453 022 

4. Pracownia Artystyczna Wiesławy Kamińskiej

ul. Żwirki i Wigury 5
40-063 Katowice
kontakt: 696 674 217

Uczęszczanie do pracowni malarskiej, kiedy goni nas terminarz egzaminów, zdecydowanie może odjąć nam część stresu. Prócz tego, że im bardziej przygotowany jesteś, tym spokojniejszy będziesz – poznasz tam także osoby, które zamierzają zdawać te same egzaminy i mają takie same zainteresowania co ty. Ponadto jeśli wcześniej zawsze miałeś problem pt. „Nie mam gdzie malować”, to taka pracownia całkowicie usuwa ten problem. Nie musisz się już martwić czy ta czerwona farba przypadkiem trafi w twój nowy dywan, albo czy sztaluga zmieści ci się w drzwiach.

Przy okazji, zobacz:

Kurs rysunku online – 25 lekcji.
Lekcje digital painting online – 8 lekcji.
8 lekcji malarstwa online.