Szkoły rysunku w Chorzowie

Szkoła rysunku w Chorzowie.

Kurs rysunku w Chorzowie

Idąc na ASP, architekturę, czy jakiekolwiek studia artystyczne, warto byłoby przygotować do egzaminów i załapać chociażby podstawy rysunku, by zwiększyć swoje szanse na dostanie się. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że istnieją szkoły rysunku, a ci którzy już to wiedzą, idą do tej polecanej przez znajomego. Nie jest to zła strategia, ale jak pamiętam swoje czasy kursu rysunku, to warto sobie przeszukać internety i zobaczyć czy jest coś innego, czy coś nas zaciekawi. Każda szkoła rysunku chwali się teraz zdawalnością 90-100%, więc warto  zobaczyć czy jest coś jeszcze, co oferuje taki kurs rysunku. Pod egzaminy naucza praktycznie każda pracownia, ale nie każda potrafi stworzyć klimat, nie każda też opowiada o pracy w branży czy pomaga wybić się uczniom. Poniżej przygotowaliśmy listę szkół rysunku w Chorzowie, które możesz ogarnąć:


Kurs rysunku online – KRO 

Szkoła rysunku w Chorzowie:

1. Strefa rysunku

zajęcia są prowadzone w małych grupach (max. 5 osób) tak, aby nauczyciele mogli podejść indywidualnie do każdego ucznia.

661 289 309

Cena: 95zł/lekcja (ok. 380zł/ mc)


2. MDK Batory

idealne zajęcia dla wszystkich miłośników sztuki, którzy chcą spróbować swoich sił w rysunku i malarstwie.

(32) 246 39 37

ul. Stefana Batorego 6

Cena: 60zł/ mc


3. Młodzi Zdolni

zajęcia organizowane pod kątem egzaminów na architekturę, zarówno na polskich uczelniach, jak i zagranicznych.

790 514 895

ul. Wolności

Cena: 199zł/mc


4. Rysunek Studio

tutaj możesz się świetnie przygotować na architekturę i na egzaminy z ASP.

784039457

ul. Jordana 18

Cena: 230-330zł/ mc


Na pewno trzeba wziąć pod uwagę położenie pracowni (wiadomo, że nikt chyba nie chce spędzać pół dnia w autobusach!), ale także trzeba się upewnić, że dana szkoła rysunku może zapewnić nam to, czego od niej oczekujemy – zarówno pod względem tematów, nauczycieli i ich podejścia czy po prostu samej pracowni. Ważne, ile pracy włożymy w rozwijanie się i ile czasu na to poświęcimy, ale wybór odpowiedniej szkoły rysunku na pewno ułatwi wiele kwestii i sprawi, że łapanie motywacji i rysowanie będzie stawało się coraz łatwiejsze!

Kurs rysunku online i przeczytaj jeszcze co Ci pomoże rysować i od czego zacząć naukę rysowania:

10 stron, które pomogą Ci w nauce rysunku! 

Kurs rysunku online – KRO 

Nauka rysowania dla początkujących.