Szkoły rysunku w Tarnowie

Szkoła rysunku w Tarnowie

Kurs rysunku w Tarnowie

Wybierając się na studia artystyczne, niezależnie czy na ASP, czy na architekturę, warto byłoby nauczyć się chociażby podstaw rysunku, by umożliwić sobie dostanie się na wymarzony kierunek. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że istnieją szkoły rysunku, a ci, którzy już to wiedzą, idą do tej polecanej przez znajomego. Oczywiście nie jest to złe podejście, ale jak pamiętam swoje czasy kursu rysunku, to z doświadczenia wiem, że warto zerknąć w internetach czy któraś ze szkół nie będzie nam odpowiadała bardziej. Każda szkoła rysunku chwali się teraz wysoką zdawalnością, więc warto zobaczyć czy któraś z nich nie będzie dla nas lepszym wyborem. Prawie każda szkoła ma kursy specjalnie pod egzaminy, ale nie każda potrafi utrzymać motywujący klimat, nie każda też wprowadzi nas w temat świata projektowania i opowie, jak wygląda branża od środka – a to zdecydowanie ważna kwestia. Poniżej przygotowaliśmy listę szkół rysunku w Tarnowie, na które możesz rzucić okiem:


Kurs rysunku online – KRO 


Szkoła rysunku w Tarnowie:

1. NANA Project

szkoła mająca na celu jak najlepsze przygotowanie swoich uczniów do egzaminu na architekturę.

+48 503 677 723

ul. Krakowska 47/15

Cena: 370-560zł/ mc


2. Światłocień

idealny kurs rysunku mający przygotować kandydatów na egzaminy na architekturę oraz ASP.

731 224 190

ul. Budowlana 7

Cena: 250-360zł


3. Strefa rysunku

zajęcia są prowadzone w małych grupach (max. 5 osób) tak, aby nauczyciele mogli podejść indywidualnie do każdego ucznia.

661 289 309

Cena: 95zł/ za jedną lekcję (ok. 380zł/ mc)


4. DS Architekci

architektoniczna szkoła rysunku

607 136 790

ul. Kochanowskiego 30A


Wybierając, trzeba pamiętać o tym, gdzie konkretna pracownia się znajduje (to chyba jasne, że nikt chyba nie chce spędzać pół dnia z komunikacją miejską!), ale również warto sprawdzić, czy dana szkoła rysunku ma to, czego potrzebujemy – zarówno jeśli chodzi o program, opiekunów czy zwyczajnie przybory, bo nie każde miejsce je zapewnia. Koniec końców najważniejsze jest to, ile pracy włożymy w naukę, ale wybór odpowiedniej szkoły rysunku na pewno ułatwi dostanie się na wymarzone studia!

Kurs rysunku online i przeczytaj jeszcze co Ci pomoże rysować i od czego zacząć naukę rysowania:

10 stron, które pomogą Ci w nauce rysunku! 

Kurs rysunku online – KRO 

Nauka rysowania dla początkujących.