Szkoły rysunku w Kamiennej Górze

Szkoła rysunku w Kamiennej Górze

Kurs rysunku w Kamiennej Górze

Jeśli rozważasz studia artystyczne, na pewno zastanawiasz się, jak dobrze przygotować się do egzaminów wstępnych.
Bo niezależnie od tego, czy zamierzasz iść na architekturę, grafikę czy rzeźbę – egzamin z rysunku na sto procent cię nie ominie. Nie wystarczy go „po prostu” zdać – trzeba uplasować się na tyle wysoko na liście, by zmieścić się w limicie przyjmowanych studentów. W tej sytuacji najlepszą opcją jest znalezienie szkoły rysunku! Warto na własną rękę przeszukać internet i sprawdzić czy nasza okolica oferuje cokolwiek w tym temacie. Co prawda zdarza się, że takich szkół nie znajdziemy w naszym mieście, albo jest ich śladowa ilość – tak jak w tym wypadku w Kamiennej Górze, gdzie udało nam się znaleźć tylko jedną taką pracownię.


Kurs rysunku online – KRO 

Szkoła rysunku w Kamiennej Górze – pracownia artystyczna Wilk

Szkoła ta oferuje regularne zajęcia z rysunku i malarstwa dla różnych grup wiekowych i tematycznych. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych – od 6 lat i od 10 lat wraz z młodzieżą. Druga, starsza grupa to kurs dla osób przygotowujących się do egzaminu do szkół plastycznych oraz na architekturę i architekturę wnętrz.

ul. Papieża Jana Pawła II 11a

509 477 735 / 512 486 212

Cena szkoły rysunku w Kamiennej Górze:
  • 75 zł za każdą odbytą lekcję (2,5 godziny zajęć)
  • 260 zł za cały miesiąc (4 x 2,5 godziny zajęć).

W cenie zajęć zawierają się także wszystkie potrzebne materiały, tak jak napoje i przekąski.

Można oczywiście także poszukać korepetytora indywidualnego, ale musimy pamiętać, że nie da to takich samych wyników. W pracowniach panuje zazwyczaj bardzo specyficzny, motywujący do pracy klimat, którego nie da się odtworzyć na zajęciach sam na sam. Ponadto w szkole rysunku mamy szansę poznać osoby o tych samych celach i zainteresowaniach (może naszych przyszłych znajomych ze studiów!), złapać kontakt ze środowiskiem czy samemu wybrać, do którego z wielu prowadzących chcemy uczęszczać. Do tego rysowanie w grupie będzie nas mocno motywowało; żeby dorównać bardziej wyrobionym znajomym, żeby rysować szybciej itd. Jedynym minusem jest to, że zależnie od większości grup, nasz nauczyciel nie zawsze będzie miał indywidualne podejście do każdego z osobna.


Kurs rysunku online i przeczytaj jeszcze co Ci pomoże rysować i od czego zacząć naukę rysowania:

10 stron, które pomogą Ci w nauce rysunku! 

Kurs rysunku online – KRO 

Nauka rysowania dla początkujących.