Szkoła rysunku w Gorzowie Wielkopolskim

Kurs rysunku w Gorzowie Wielkopolskim

Jeżeli chcesz studiować architekturę czy jeden z wielu kierunków ASP, pewnie będziesz myśleć o tym, by poprawić swoje umiejętności rysunkowe, żeby w miarę dobrze zdać egzaminy. Zazwyczaj mało kto zdaje sobie sprawę z istnienia szkół rysunku, a jeśli już ktoś rzeczywiście ich szuka, to najpierw woli zapytać znajomych o opinie. Wiadomo, zawsze warto zebrać polecenia, aczkolwiek z własnego doświadczenia wiem, że dobrze jest także przeszukać internet w poszukiwaniu innych możliwości.

Obecnie niektóre szkoły rysunku szczycą się, że mają zdawalność oscylującą w granicach nawet 90%, co trochę może pomóc nam w wyborze. Najlepiej celować w te szkoły, które cechują się najwyższą zdawalnością. Oczywistym jest jednak, że w każdej będzie inna atmosfera, inne podejście do uczniów i zapewne też inna estetyka. Sama zdawalność nie musi od razu oznaczać, że w danej szkole będziemy czuć się dobrze, a to właśnie to, jak się czujemy, czy jesteśmy odpowiednio motywowani i czy z chęcią ćwiczymy rysowanie, przekłada się na nasz sukces. Poniżej przedstawiamy listę, na której wypisana jest każda szkoła rysunku w Gorzowie Wielkopolskim:


Kurs rysunku online – KRO 


Szkoła rysunku w Gorzowie Wielkopolskim:

1. Strefa rysunku

Strefa rysunku organizuje zajęcia w wielu miastach w Polsce, w tym także w Gorzowie Wielkopolskim. Zajęcia są prowadzone w niewielkich grupach (do pięciu osób), dzięki czemu nauczyciele mogą tak naprawdę podejść indywidualnie do każdego ucznia. Zajęcia są organizowane w różnych pracowniach, więc zapisując się do tej szkoły trzeba być gotowym na to, że będziemy musieli dojeżdżać w wiele miejsc. Atutem szkoły jest niewątpliwie jej renoma oraz dość niska cena. 

najważniejsze informacje o szkole Strefa rysunku w Gorzowie Wielkopolskim:

  • numer telefonu: 661 289 309
  • zajęcia odbywają się w różnych pracowniach

Cena: 95zł/lekcja (ok. 380zł/mc)


2. Lekcje rysunku

Zajęcia w tej szkole są prowadzone w naprawdę małych grupach (max. 3 osoby) i mają jak najlepiej przygotować do egzaminu na architekturę. Szkoła chwali się wysoką zdawalnością i bardzo wysokim poziomem nauczania. Prowadzący zapewniają, że stosują takie metody, które skutecznie przygotują każdego do przystąpienia do egzaminów wstępnych na artystyczne kierunki na uczelniach wyższych. 

najważniejsze informacje o Lekcjach rysunku w Gorzowie Wielkopolskim:

  • numer telefonu: 608 69 79 89
  • adres: ul. Kazimierza Wielkiego 61

Cena: 240-360zł/ mc


3. Studio Plastyk MCK

W Studiu Plastyki Inkluzywna Pracownia Edukacji Artystycznej Miejskiego Centrum Kultury odbywają się zajęcia dla młodzieży i dorosłych, którzy chcą spróbować w życiu czegoś nowego i nauczyć się malować lub rysować.

najważniejsze informacje o szkole Studiu Plastyk MKC w Gorzowie Wielkopolskim:

  • numer telefonu: 957 390 007
  • adres: ul. Chrobrego 13

Przy selekcji warto rozpatrzyć wszystkie możliwości, wszystkie informacje, jakie mamy o pracowni (wliczając w to opinie, cenę, nauczycieli), kończąc na położeniu pracowni (mimo wszystko warto wybierać te bliższe domowi, wiadomo, tuba czy teczka nie należą do najlżejszych!). Warto też się zorientować czy konkretny kurs rysunku będzie dla nas pożyteczny – czy szkoła rysunku zapewni nam potrzebne materiały oraz czy nauczyciele będą w stanie nas przygotować do wybranych egzaminów. A na koniec trzeba pamiętać, że najlepsze wyniki da nam kurs rysunku, który będzie nas motywował do ciągłej poprawy. Właśnie takie lekcje rysunku powinniśmy poszukiwać.

Kurs rysunku online i przeczytaj jeszcze co Ci pomoże rysować i od czego zacząć naukę rysowania:

10 stron, które pomogą Ci w nauce rysunku! 

Kurs rysunku online – KRO 

Nauka rysowania dla początkujących.

Zajrzyj również na nasz kanał: https://www.youtube.com/c/Kreslkursrysunku/ – znajdziesz tam wiele ciekawych porad dla początkujących rysowników!