Szkoły rysunku w Stalowej Woli

Szkoła rysunku w Stalowej Woli

Kurs rysunku w Stalowej Woli.

Jeśli marzy ci się studiowanie architektury, grafiki czy jeszcze innego z wielu kierunków artystycznych, to na pewno zastanawiasz się, jak przejść przez etap egzaminów. Egzamin z rysunku jest na prawie każdym z tych kierunków, więc nie ma mowy, byś go ominął. Trzeba go nie tylko zdać, ale i zdać dobrze, bo od naszego wyniku zależy to, czy się dostaniemy. W takim wypadku najłatwiejszą i najbardziej skuteczną opcją będzie odpowiednio wczesne znalezienie odpowiedniej szkoły rysunku.

Oczywiście możesz także spytać znajomych, czy mogą kogoś polecić, ale z doświadczenia wiemy, że warto również poszukać samemu. Wystarczy usiąść, przejrzeć kilka stron pobliskich szkół, porównać ceny czy możliwości danego kursu, a jest szansa, że znajdziemy taki, który będzie nam idealnie pasował. W końcu każda szkoła będzie miała inną atmosferę i innych prowadzących. Poniżej przedstawiamy wam listę szkół rysunku w Stalowej  Woli:


Kurs rysunku online  KRO 


Szkoła rysunku w Stalowej Woli:

1. Studio Modus

Oferują przygotowanie do egzaminów na studia na kierunkach architektury i urbanistyki, architektury wnętrz, wzornictwa przemysłowego i architektury krajobrazu. W ofercie szkoły znajdują się również wykłady z historii i sztuki architektury, które mogą być szczególnie pomocne w przypadku chęci zdawania tego przedmiotu na maturze. Zajęcia prowadzi architekt, absolwent wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej i Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Wszystkie ćwiczenia odbywają się w małych grupach. 

najważniejsze informacje o szkole Studio Modus w Stalowej Woli:

  • numer telefonu: 786 237 235
  • adres: ul. Kwiatkowskiego 9/105

Cena: 250 zł / miesiąc


2. Muzeum Regionalne w Stalowej Woli

Celem zajęć jest opanowanie podstawowych technik malarskich, doskonalenie warsztatu i kształtowanie własnej postawy twórczej. Kurs kierowany jest raczej do kandydatów na ASP niż do osób, które chcą studiować na politechnikach, choć podczas zajęć omawiane są również tak uniwersalne tematy jak kompozycja, perspektywa, światło i cień czy zagadnienie waloru. 

najważniejsze informacje o zajęciach w Muzeum Regionalnym w Stalowej Woli:

  • numer telefonu: +48 15 844 85 56
  • adres: ul. Sandomierska 1

Cena: 400 zł / miesiąc


3. MDK

Zapraszają wszystkich tych, którzy swą przyszłość wiążą z nauką w liceach plastycznych lub na studiach artystycznych  i oczywiście tych, którzy po prostu kochają tworzyć.

najważniejsze informacje o zajęciach w MDK w Stalowej Woli:

  • numer telefonu: +48 (15) 842 09 50
  • adres: ul. 1 Sierpnia 9

Warto dobrze pomyśleć nad tym wyborem, żeby rzeczywiście wybrać tę szkołę rysunku, która najbardziej nam pomoże. Jeśli jest taka możliwość, dobrze jest porównać opinie uczniów (byłych i obecnych) czy sprawdzić możliwe dojazdy do pracowni. Może nam to ułatwić wybór.

Zdarza się, że niektóre szkoły rysunku skupiają się tylko na przygotowaniu do architektury albo prowadzą uczniów do egzaminów na ASP – warto więc sprawdzić, czy dany kurs na pewno będzie dla nas przydatny. Czasami pracownie dodatkowo oferują lekcje próbne, gdzie prowadzący może cię oprowadzić po pracowni i pokazać, jak wyglądają zajęcia w danym miejscu. Dzięki temu możemy zobaczyć, czy wszystko przypadnie nam do gustu.

Kurs rysunku online i przeczytaj jeszcze co Ci pomoże rysować i od czego zacząć naukę rysowania:

10 stron, które pomogą Ci w nauce rysunku! 

Kurs rysunku online – KRO 

Nauka rysowania dla początkujących.

Zajrzyj również na nasz kanał: https://www.youtube.com/c/Kreslkursrysunku/ – znajdziesz tam wiele ciekawych porad dla początkujących rysowników!