Szkoły rysunku w Zamościu

Szkoła rysunku w Zamościu

Kurs rysunku w Zamościu

Wybierając się na studia artystyczne, niezależnie czy to architektura, czy ASP, na pewno warto chwycić podstawy rysunku. Egzaminy wstępne z rysunku pojawiają się na prawie każdym kierunku artystycznym, a poziom na nich potrafi być zatrważająco wysoki. Do tego nie wystarczy ich tylko „zaliczyć” – trzeba znaleźć się jak najwyżej w rankingu i zmieścić się w limicie przyjęć. Warto więc zacząć szukać szkoły rysunku, która pomoże nam osiągnąć ten cel. Przeszukanie internetu, by znaleźć w okolicy pracownię, zajmie nam zaledwie chwilę, a może zdecydowanie pomóc. Niestety czasem zdarza się, że nie znajdziemy szkół rysunku w naszym mieście albo jest ich bardzo śladowa ilość – tak jak w Zamościu, gdzie udało nam się znaleźć tylko jedno takie miejsce:


Kurs rysunku online – KRO 


Szkoła rysunku w Zamościu – Stacja Kreatywna

84 639 20 21

ul. Partyzantów 13

Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży uczącej się i zamieszkałej w Zamościu. Nauczanie jest indywidualne i dostosowane do potrzeb i umiejętności adeptów: możesz więc zacząć od podstaw lub kontynuować naukę. Spotkasz tu osoby o podobnej wrażliwości i chęci rozwijania swoich umiejętności. Zajęcia prowadzone będą w małej grupie przez instruktora – absolwenta Wyższej Uczelni Artystycznej. Po każdym spotkaniu przeprowadzane będą korekty i omawiane prace. Ponadto jest to kurs darmowy, dofinansowany przez środki Miasta Zamość.

Szukanie korepetytora to kolejna opcja, ale trzeba wziąć pod uwagę, że to nie będzie to samo. Mimo wszystko będzie różnica w podejściu osoby prywatnej, a nauczyciela w szkole rysunku. W pracowniach panuje motywująca do pracy atmosfera, której na pewno nie da się odtworzyć na zajęciach prywatnych. Ponadto będziemy mogli poznać osoby o takich samych zainteresowania jak nasze, o takich samych celach (może nawet będziemy kiedyś z nimi studiować!), czy samemu zdecydować, czyje zajęcia lub jaki profil podobają się nam najbardziej. Rysowanie wśród innych osób będzie nas motywować; będziemy chcieli dorównać poziomem reszcie grupy czy ewentualnie porównać pomysły czy spojrzenia na dane zagadnienie. Każda z tych rzeczy sprawi, że łatwiej będzie nam dążyć do celu – wymarzonych studiów.

Kurs rysunku online i przeczytaj jeszcze co Ci pomoże rysować i od czego zacząć naukę rysowania:

10 stron, które pomogą Ci w nauce rysunku! 

Kurs rysunku online – KRO 

Nauka rysowania dla początkujących.