Szkoły rysunku w Lubinie

Szkoła rysunku w Lubinie

Kurs rysunku w  Lubinie

Zastanawiając się nad studiami artystycznymi, na pewno zachodzisz w głowę, jak zdać egzaminy wstępne. Niestety nie ma szans na to, by je ominąć – niezależnie od tego, czy wybierasz się na Architekturę, czy na ASP. Co więcej, takich egzaminów nie wystarczy ich „zaliczyć” – trzeba jeszcze uplasować się jak najwyżej w rankingu, by zostać przyjętym. Warto więc do takiego egzaminu solidnie się przygotować. Pomóc może nam w tym znalezienie szkoły rysunku. Warto samemu przeszukać internet i sprawdzić, co oferuje nasza okolica w tym temacie.

Co prawda zdarza się, że niestety nie znajdziemy takich szkół w naszym mieście albo jest ich bardzo śladowa ilość. W Lubinie taka szkoła jest tylko jedna. Opisujemy ją poniżej.


Kurs rysunku online – KRO 


 Szkoła rysunku w Lubinie – Akademia Epsilon 

najważniejsze informacje:

  • numer telefonu: +48 785 457 255
  • adres: ul. Odrodzenia 33b

Szkoła ta oferuje przygotowanie kandydatów do egzaminów wstępnych na studia i kierunki takie jak: architektura i urbanistyka, architektura krajobrazu, architektura wnętrz. W ramach zajęć uczniowie omawiają wszystkie możliwe zagadnienia, które mogą pojawić się na egzaminach (np. światłocień, konstrukcje geometryczne, martwa natura). Kurs prowadzony jest przez doświadczonego mgr inż. architekta z Wrocławia. Zapewnione są liczne korekty podczas zajęć oraz indywidualne podejście do każdego ucznia!

Jeśli koniec końców chcemy szukać dalej, zawsze możemy znaleźć korepetytora, aczkolwiek musimy pamiętać, że nasze wyniki  najprawdopodobniej nie będą wtedy takie same. Zawsze jest spora różnica w podejściu osoby prywatnej, a prowadzącego w szkole rysunku. W pracowniach panuje zazwyczaj bardzo konkretny, motywujący do pracy klimat, którego nie da się odtworzyć na zajęciach prywatnych. Dużo uczymy się nie tylko na swoich błędach, ale także na błędach innych uczniów.

Do tego w szkole rysunku możemy mieć szansę poznać osoby o tych samych zainteresowaniach (może nawet przyszłych znajomych ze studiów!), złapać kontakt ze środowiskiem a także samemu zdecydować, który prowadzący nam najbardziej odpowiada. Rysowanie w grupie może nas mocno motywować, żeby dorównać poziomem reszcie grupy, żeby trzymać tempo, żeby ewentualnie porównać pomysły czy spojrzenia na dany temat. Każda z tych rzeczy sprawi, że będzie nam się po prostu lepiej pracować.

Najważniejsze w tym wszystkim jest jednak po prostu to, byśmy po prostu ciężko pracowali. Szkoła rysunku czy też kurs rysunku online mają nam tylko pomóc w obraniu dobrej drogi, ale nie zrobią za nas całej roboty. Chodzenie na zajęcia nie wystarczy, tak samo jak nie wystarczy samo oglądanie kolejnych etapów kursu internetowego. Sukces w rysownictwie buduje się dopiero wtedy, kiedy wkładamy w niego swój wolny czas i chęci. Bez tego nie ma mowy o powodzeniu – zarówno w samym rysowaniu, jak i na egzaminie wstępnym. 

Kurs rysunku online i przeczytaj jeszcze co Ci pomoże rysować i od czego zacząć naukę rysowania:

10 stron, które pomogą Ci w nauce rysunku! 

Kurs rysunku online – KRO 

Nauka rysowania dla początkujących.

Zajrzyj również na nasz kanał: https://www.youtube.com/c/Kreslkursrysunku/ – znajdziesz tam wiele ciekawych porad dla początkujących rysowników!