Szkoły rysunku w Nowym Sączu

Szkoła rysunku w Nowym Sączu

Kurs rysunku w Nowym Sączu

Jeśli wybierasz się na Wydział Architektury lub myślisz o jednym z wielu kierunków na Akademii Sztuk Pięknych, to na pewno zastanawiasz się, jak zdać egzaminy wstępne. Niektórzy decydują się na samodzielne przygotowanie. Jednak wiadomo, że mimo wszystko ciężko jest samemu zmuszać się codziennie do choćby godziny ćwiczeń. Dlatego tutaj najlepszym wyborem będzie szkoła rysunku – w pracowni o wiele łatwiej o skupienie i motywację, a korekty i rady nauczycieli na pewno naprowadzą nas na dobrą drogę.

Wiadomo, że część osób najpierw zapyta znajomych o polecenie. Nie ma w tym niczego złego. Aczkolwiek wiemy z doświadczenia, że czasem warto poszukać czegoś konkretnie „pod nas”. W końcu zamierzamy spędzić w danej szkole ogrom wolnego czasu, więc wybranie tej, w której będziemy czuli się swobodnie, ale i otrzymamy wartościowe rady, jest bardzo ważne. Dlatego warto choćby zerknąć na oferty pobliskich szkół rysunku.
Poniżej przedstawiamy wam listę szkół rysunku w  Nowym Sączu:


Kurs rysunku online  KRO  


Szkoła rysunku w Nowym Sączu:

1. Format Studio

To profesjonalna szkoła o profilu artystyczno-rysunkowym. Przygotowują do egzaminów wstępnych na wydziały architektury i uczelnie artystyczne.

Telefon: 669-035-821

ul. Lwowska 60/2

Cena: od 300 zł/mc


2. Teb

Kurs jest skierowany do osób zainteresowanych tematyką sztuki, chcących poszerzyć swoje umiejętności oraz wiedzę z zakresu podstaw rysunku i malarstwa.

Telefon: 185 314 490

ul. Wąsowiczów 10

Cena: 400 zł/30h


3. Strefa rysunku

Oferują naukę rysunku i zajęcia przygotowujące do egzaminów na studia (architektura, grafika, malarstwo, ASP, wzornictwo i nie tylko), liceum plastycznego, a także przygotowanie teczki.

Telefon: 661 289 309

Cena: 95zł/3h


Pod uwagę powinniśmy wziąć kilka kwestii, zaczynając od chociażby dojazdu do pracowni, poprzez opinie osób uczęszczających na dany kurs, kończąc na cenie. Do tego warto zerknąć, czy dany kurs pomoże nam w konkretnych egzaminach i aspektach. Niektóre szkoły ukierunkowują się w stronę zdawania na architekturę. Inne skupiają się na przygotowaniu uczniów na ASP. Czasami zdarza się, że szkoły oferują darmową „lekcję próbną”, gdzie możesz porysować razem z innymi, poznać nauczycieli i sprawdzić klimat pracowni.

Kurs rysunku online! Przeczytaj jeszcze, co ci pomoże rysować i od czego zacząć naukę rysowania:

10 stron, które pomogą Ci w nauce rysunku! 

Kurs rysunku online – KRO 

Nauka rysowania dla początkujących.