Szkoły rysunku w Słupsku

Szkoła rysunku w Słupsku

Kurs rysunku w Słupsku

Kiedy myślisz o zdawaniu na kierunki artystyczne, między innymi architekturę lub jeden z kierunków ASP, warto byłoby podreperować swoje umiejętności rysunku. Mimo tego, że jest ich całkiem sporo, mało kto zdaje sobie sprawę z istnienia szkół rysunku. Większość też woli po prostu popytać znajomych niż samemu zrobić research. Rzecz jasna to nic złego, wręcz przeciwnie, aczkolwiek uważam, że warto sprawdzić, jakie mamy opcje (a nuż akurat któraś bardziej nam podpasuje!). Oczywiście w każdej będzie inna atmosfera, każdy będzie miał inne podejście do uczniów, każdy nauczyciel będzie trochę inaczej realizował program. To właśnie dlatego powinniśmy jednak poświęcić chwilę czasu, by wybrać tę szkołę rysunku, która będzie dla nas idealna. Poniżej przedstawiamy listę szkół rysunku w Słupsku:


Kurs rysunku online  KRO 


Szkoła rysunku w Słupsku:

1. Edukreska®

Kurs rysunku przygotowujący do egzaminów wstępnych na architekturę lub ASP i nie tylko.

ul. Adama Mickiewicza 32, II LO

531 506 400

Cena: od 300 zł/mc


2. MDK

Zajęcia dla osób, których ambicją są studia na kierunkach artystycznych – malarstwa, grafiki, architektury wnętrz itp., oraz politechnicznych -architektury i budownictwa, architektury krajobrazu.

ul. Szarych Szeregów 8

(59) 842 50 52


3. Słupski Ośrodek Kultury

zajęcia skierowane są do osób, chcących doskonalić swoje umiejętności plastyczne oraz tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sztuką.

al. 3 Maja 22

(59) 845 64 41

Cena: 50 zł/mc


Przy wyborze trzeba wziąć pod uwagę najważniejsze argumenty, zaczynając od opinii (zarówno znajomych jak i nieznajomych!), przez wykształcenie lub umiejętności nauczycieli, kończąc na położeniu pracowni (najlepiej, gdyby nie trzeba było jechać z tubą czy teczką na drugi koniec miasta…). Można też sprawdzić pomniejsze kwestie, takie jak dostępność materiałów w pracowni czy dni tygodnia w jakich funkcjonuje. Koniec końców trzeba pamiętać, że najlepszym wyborem będzie miejsce, w którym po prostu będziemy czuli się dobrze. To bardzo ważne, skoro już mamy zamiar spędzać tam sporą część wolnego czasu!

Kurs rysunku online. Przeczytaj jeszcze co Ci pomoże rysować i od czego zacząć naukę rysowania:

10 stron, które pomogą Ci w nauce rysunku! 

Kurs rysunku online – KRO 

Nauka rysowania dla początkujących.