Szkoły rysunku w Toruniu

Szkoła rysunku w Toruniu

Kurs rysunku w  Toruniu

Przeglądając oferty uczelni artystycznych, na pewno zauważyłeś, że większość z nich wymaga od kandydatów zdania egzaminu wstępnego. I niezależnie od tego, ile etapów będzie taki egzamin miał, prawie na sto procent jeden z nich będzie polegał na rysunku. Znalezienie szkoły rysunku to prawdopodobnie najlepsze, co w takie sytuacji możemy zrobić. Co prawda niewiele osób zdaje sobie sprawę z ich istnienia, ale to nie sprawia, że powinniśmy je lekceważyć. Dzięki wybraniu najlepszej dla nas pracowni, możemy w krótkim czasie zdecydowanie poprawić swoje umiejętności – do tego stopnia, by zająć jak najwyższe miejsce na liście kandydatów na nasz kierunek! Poniżej podajemy listę szkół rysunku w Toruniu:


Kurs rysunku online  KRO 


Szkoła rysunku w Toruniu:

1. Edukreska

szkoła, która przygotuje Cię do egzaminów wstępnych na architekturę, ASP czy studia zagraniczne. Uczą podstaw z rysunku każdego: początkującego jak i zaawansowanego czy hobbystę.

531506400

Cena: 250-300 zł/mc


2. Arcana Pracownia

kurs przeznaczony dla osób planujących lub obecnie przygotowujących się do egzaminów wstępnych na architekturę w kraju i za granicą.

783 170 155

ul. Fosa Staromiejska 30/4

Cena: 240zł/mc


3. WSG

kurs rysunku architektonicznego prowadzony w formie wykładów wprowadzających  i ćwiczeń w zakresie warsztatu i technik rysunkowych, kompozycji, konstrukcji, perspektywy, proporcji form, relacji światła i cienia.

510 265 091

ul. Garbary 2

Cena: 90zł/1,5h


4. Kreski

kurs rysunku przygotowujący do egzaminów na architekturę i urbanistykę, projektowanie wnętrz itd., a także dla tych którzy po prostu chcą się nauczyć rysować.

506 163 987

ul. Przedzamcze 8


Trzeba rozważyć, która szkoła rysunku będzie dla nas najlepszą opcją. Zdarza się, że pracownia prowadzi dni otwarte lub po prostu zaprasza chętnych na dni próbne, gdzie możemy poznać przyszłych nauczycieli lub zwiedzić pracownię – dzięki temu poznamy klimat w niej panujący. Wzięcie pod uwagę opinii uczniów (byłych i obecnych!) czy zapytanie/sprawdzenie tematów, które mielibyście przepracowywać, także na pewno ułatwi nam decyzję. Koniec końców musimy pamiętać, że każda szkoła rysunku będzie inna – inni ludzie, inna atmosfera, inne podejście do tematu czy uczniów. Najważniejsze, byśmy czuli się w niej swobodnie.

Przeczytaj, co jeszcze pomoże ci rysować i od czego zacząć naukę rysowania:

10 stron, które pomogą Ci w nauce rysunku! 

Kurs rysunku online – KRO 

Nauka rysowania dla początkujących.