Szkoły rysunku w Wejherowie

Szkoła rysunku w Wejherowie

Kurs rysunku w  Wejherowie  – kiedy zastanawiasz się nad wyborem studiów, a do głowy przychodzą wam głównie kierunki artystyczne, warto pewnie rozejrzeć się za opcjami przygotowania się do egzaminów wstępnych. Niezależnie od tego czy wybieracie się na ASP, czy na architekturę, egzamin z rysunku na pewno nikogo nie ominie. W tym wypadku szukanie szkoły rysunku, która pomoże wam zdać, jest nie tylko wskazane, ale wręcz obowiązkowe!  Podejrzewam, że najpierw spytalibyście znajomych czy mogą wam cokolwiek polecić.  Oczywiście nie ma w tym nic złego, aczkolwiek nie zaszkodziłoby sprawdzić, co oferują szkoły rysunku w naszym mieście. W końcu zamierzamy w tym miejscu spędzać całkiem sporą ilość czasu, więc poszukiwania tej, która najbardziej nam podpasuje, jest całkiem logiczne. Myślę, że to całkiem oczywiste, że każda szkoła rysunku będzie miała inny klimat – jedna będzie skupiała się na grafice, plakatach, druga na rysunku architektonicznym, trzecia będzie szła w jeszcze innym kierunku. Dlatego sporządziliśmy listę szkół rysunku w Wejherowie, żebyście sami mogli przejrzeć możliwości:


Kurs rysunku online – KRO 


Szkoła rysunku w Wejherowie:

1. Edukreska®

Kurs rysunku przygotowawczy do egzaminów wstępnych na architekturę oraz ASP, jak i dla gimnazjalistów zdających do szkół plastycznych.

531 506 400

Plac Jakuba Wejhera 19

Cena: 250-400 zl/mc


2. WCK

Zajęcia z rysunku dla dzieci i młodzieży, mają na celu zdobycie umiejętności rysunkowej, także poznanie technik malarstwa.

58 672 27 75

ul. Sobieskiego 255

Cena: 35 zł/mc

Trzeba rozważyć wszystkie możliwości, dla którego chcielibyśmy wybrać akurat tę szkołę rysunku. Najważniejsze czynniki, które musimy wziąć pod uwagę, to przede wszystkim opinie/oceny osób uczęszczających, cena danego kursu rysunku czy położenie szkoły. Należy też się zorientować, czy wybrany kurs rysunku jest skierowany do egzaminów, które chcemy zdawać; niektóre pracownie prowadzą przygotowania głównie pod architekturę lub pod ASP. Zdarza się, że można odwiedzić pracownię podczas zajęć, by sprawdzić, jak to wszystko działa – dzięki temu możemy sprawdzić atmosferę, poznać nauczycieli itp. ). W końcu od tego wyboru po części może zależeć kierunek, w jakim pójdziemy oraz to, jak pójdą nam egzaminy!

Kurs rysunku online i przeczytaj jeszcze co Ci pomoże rysować i od czego zacząć naukę rysowania:

10 stron, które pomogą Ci w nauce rysunku! 

Kurs rysunku online – KRO 

Nauka rysowania dla początkujących.