Kurs malarstwa w Częstochowie.

Kurs malarstwa w Częstochowie

Ostatnimi czasy coraz częściej na egzaminach do szkół artystycznych pojawia się malarstwo. A wszystko dlatego, że sama nauka malarstwa wymusza na nas zauważanie kolorów i ich wspólnego oddziaływania między sobą, sprawdza wyczucie kompozycji, i wiele innych.

Dobrze jest poszukać miejsca, które pomoże nam w przygotowaniu się do egzaminów. Każda szkoła czy pracownia będzie uczyć w trochę inny sposób. Będzie tam inna atmosfera, a prowadzący będą mieć inne techniki i sposoby na różne zagadnienia. Mimo to, cel jest jeden – pomoc kursantom w opanowaniu techniki, ale i nauczenie ich myślenia. A przede wszystkim przygotowanie do egzaminów na uczelnie artystyczne. Na takich zajęciach omówisz zadania i tematy, które mogą się pojawić na egzaminach na różne uczelnie w kraju.

Kurs malarstwa w Częstochowie:

1. Pracownia Sztuk Wszelakich

ul. Feliksa Nowowiejskiego 6
42-217 Częstochowa
kontakt: 507 779 152

2. Verso

al. Wolności 27
42-200 Częstochowa
kontakt: +48 502 327 654

Teczka na ASP – zobacz przykładowe 2 teki!

Dzięki uczęszczaniu na kurs także poznasz tam osoby, które mają takie same pasje i cele, co ty! Praca i nauka wśród ludzi, którzy cię rozumieją, a czasem nawet idą na te same studia, daje sporego kopa motywacji i energii. Innym dużym plusem jest to, że na zajęciach prowadzący będzie mógł na bieżąco pomagać nam z problemami, a także pokazywać nam błędy, których na pierwszy rzut oka można nie zauważyć. Dzięki temu nauka w pracowni jest rzeczywiście bardziej efektywna.

Przy okazji, zobacz:

Kurs rysunku online – 25 lekcji.
Lekcje digital painting online – 8 lekcji.
8 lekcji malarstwa online.