Kurs malarstwa w Toruniu, przygotowanie na ASP.

Kurs malarstwa w Toruniu

Uczelnie artystyczne coraz częściej wymagają na egzaminach części malarskiej – niezależnie od tego, jak bardzo kierunek jest związany z samym malowaniem. Wszystko przez to, że sama nauka malarstwa uczy nas nie tylko techniki, ale i rozumienia koloru, oddziaływania przedmiotów między sobą i kompozycji.

Teczka na ASP – zobacz przykładowe 2 teki!

Jeśli więc zamierzasz zdawać na kierunek, który wymaga malarstwa na egzaminie – czas zacząć się przygotowywać. Tym bardziej, że wbrew pozorom, poziom na egzaminach na ASP jest zazwyczaj wysoki. Ludzie potrafią latami przygotowywać się do nich, by zapewnić sobie miejsce na wymarzonym kierunku.

Najlepszą opcją (i prawdopodobnie najszybszą!) jest znalezienie takiego kursu malarstwa, który w krótkim czasie nauczy nas najważniejszych idei i technik. Dzięki temu, że prowadzący na bieżąco daje nam korekty, mamy szansę na szybki progres. Warto przejrzeć listę, którą poniżej podajemy, żeby łatwo móc porównać ceny, dojazd, czy nawet klimat, jaki panuje w danej pracowni – wybrać tę, która będzie dla nas najlepsza!

Kurs malarstwa w Toruniu:

Arcana – pracownia plastyczna

ul. Fosa Staromiejska 30/4
87-100 Toruń
kontakt: +48 783 170 155

Oczywiście, można próbować uczyć się malarstwa samemu. Jednak kiedy goni nas termin do egzaminów, a także chcemy, żeby nasze prace były stuprocentowo poprawne, kurs wydaje się najlepszym wyjściem. Prowadzący uczą tam nie tylko malarstwa, ale także tego, jak przejść przez egzaminy – co robić, by praca była ciekawsza albo jak sprostać wymaganiom egzaminatorów. To zdecydowanie zwiększa naszą szansę na dostanie się na wymarzony kierunek!

Zainteresował cię kurs malarstwa w Toruniu? Przy okazji zobacz:

Kurs rysunku online – 25 lekcji.
Lekcje digital painting online – 8 lekcji.
8 lekcji malarstwa online.